Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Оцінювання по рокам:
   –––   

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Міжнародна олімпіада Олімпіада Рік Сумарна оцінка
1 1 Король
Роман
Володимирович
2014 Волинська III екологія I екологія II

I
хімії

екології
2013 3910.65
I хімія II

I
хімії

екології
2014
2 2 Дубина
Андрій
Миколайович
2016 Черкаська I географії 2013 3875.01
II географія I географії 2014
I гідрологія I географії 2015
I гідрологія I географії 2016
3 3 Смірнов
Денис
Олегович
2015 Харківська III

I
інформатики

математики
2013 3675.00
II математика II математики 2014
I математика I математики 2015
4 4 Шумаєв
Олександр
Ігорович
2016 Харківська I фізики 2013 3557.29
I фізики 2014
II фізика I фізики 2015
I теоретична фізика I фізики 2016
5 5 Мінаков
Станіслав
Сергійович
2016 Харківська I фізики 2013 3514.35
I

I
фізики

інформатики
2014
III технології програмування III

I
фізики

інформатики
2015
II інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту I інформатики 2016
6 6 Вертелецький
Владислав
Юрійович
2016 м. Київ II астрономія I астрономії 2014 3425.00
III астрономія II

I
фізики

астрономії
2015
II

II
астрономії

фізики
2016
7 7 Хохлов
Христофор
Володимирович
2014 м. Київ III хімія I хімії 2013 3311.80
II хімія I хімія I хімії 2014
8 8 Хотяїнцева
Наталія
Володимирівна
2015 м. Київ II математики 2013 3175.00
II математика II математики 2014
I математика II математики 2015
9 9 Мудрієвський
Петро
Олегович
2016 Миколаївська технології програмування 2013 3140.85
III технології програмування I

II
інформатики

інформаційних технологій
2014
III

III

I
математики

інформатики

інформаційних технологій
2015
II

I

~
інформатики

інформаційних технологій

математики
2016
10 10 Пашковська
Ольга
Валеріївна
2014 Чернівецька I біологія людини I екології 2013 3108.94
I біологія людини II екологія ~

I
біології

екології
2014
11 11 Репетило
Ірина
Ігорівна
2013 Івано-Франківська II медицина I

III
екологія

біологія
I

I
біології

екології
2013 3087.84
12 12 Скуріхін
Роман
Володимирович
2016 Харківська II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження II інформатики 2014 3057.85
II мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми II

I
математики

інформатики
2015
I комп`ютерні системи та мережі II інформатики 2016
13 13 Солецький
Роман
Миколайович
2017 Одеська I астрономії 2013 3000.00
III астрономія I

I
фізики

астрономії
2015
I

I
астрономії

фізики
2016
14 14 Діомідов
Євгеній
Олексійович
2014 м. Київ II математика II математики 2013 2975.00
I математика I математики 2014
15 15 Селіванов
Андрій
Андрійович
2014 Дніпропетровська III математика II

II
інформатики

математики
2013 2930.07
I прикладна математика III інформатика I

~
інформатики

математики
2014
16 16 Кролевецький
Денис
Юрійович
2016 Сумська ~ математики 2013 2903.60
III

інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

математика
II математики 2014
II

II
іnternet-технології та WEB дизайн

математичне моделювання
~ математики 2015


I

III
мікроекономіка та макроекономіка

мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

математичне моделювання
~ математики 2016
17 17 Блащак
Іван
Олександрович
2015 Тернопільська II біології 2013 2893.58
I

~
біології

інформатики
2014
I зоологія, ботаніка II біологія I біології 2015
18 18 Шевченко
Ілля
Олегович
2015 Харківська III інформатика I інформатики 2013 2875.00
II інформатика I інформатики 2014
I інформатики 2015
19 19 Кендюхов
Ігор
Олександрович
2015 Донецька I географії 2013 2830.30
Донецька I геологія, геохімія та мінералогія II географія I географії 2014
м. Київ I географії 2015
20 20 Ярега
Ганна
Зіновіївна
2015 Львівська II історії 2013 2669.97
II

III
правознавство

теологія, релігієзнавство та історія релігії
II історії 2014
I

II
правознавство

теологія, релігієзнавство та історія релігії
III історії 2015
21 21 Ткачівський
Денис
Васильович
2016 Івано-Франківська II німецька мова I німецької мови 2014 2651.46
німецька мова I німецької мови 2015
I німецька мова II німецької мови 2016
22 22 Орлова
Юлія
Володимирівна
2017 Запорізька I біології 2014 2550.80
I селекція та генетика II біології 2015
I селекція та генетика I

~
біології

екології
2016
23 23 Авраменко
Микола
Миколайович
2017 Запорізька I хімії 2013 2550.00
I хімії 2014
II

I
хімії

інформатики
2015
II

II
хімії

математики
2016
24 24 Ніколенко
Катерина
Сергіївна
2015 Полтавська II світова література I німецької мови 2013 2543.62
III світова література I німецької мови 2014
I світова література II німецької мови 2015
25 25 Коновалов
Євгеній
Володимирович
2015 Черкаська II історії 2013 2526.03
II історія I історії 2014
II правознавство I історії 2015
26 26 Сокольський
Тимофій
Георгійович
2016 м. Київ I біології 2013 2440.00
II біології 2014
II геологія, геохімія та мінералогія I біології 2015
I біології 2016
27 27 Кузьменко
Дар`я
Миколаївна
2014 Харківська III лісознавство II біології 2013 2414.28
I лісознавство III біологія I біології 2014
28 28 Микуленко
Олексій
Ігорович
2015 Дніпропетровська I фізики 2013 2408.88
II аерофізика та космічні дослідження II фізики 2014
II фізика II фізики 2015
29 29 Штефан
Дмитро
Ігорович
2017 Запорізька II теоретична фізика I фізики 2015 2391.75
I

II
математика

теоретична фізика
II

~
фізики

математики
2016
30 30 Мартем`янова
Маргарита
Анатоліївна
2016 Донецька I біології 2013 2383.11
I біології 2014
I біології 2015
II біологія людини II біології 2016
31 31 Тригуб
Антон
Володимирович
2017 м. Київ I математики 2014 2375.00
II математика I математики 2015
I математики 2016
32 32 Асландуков
Матвій
Миколайович
2016 Харківська I інформатики 2014 2375.00
II інформатика I інформатики 2015
I інформатики 2016
33 33 Доманіцька
Мирослава
Олегівна
2015 Черкаська

I
російська мова

українська мова
II німецької мови 2013 2302.85
III

II
німецька мова

українська мова
II німецької мови 2014
українська мова III німецької мови 2015
34 34 Дранніков
Антон
Олегович
2016 Луганська II російської мови і літератури 2013 2286.71
Луганська I російська література I російської мови і літератури 2014
Одеська III англійська мова 2015
Одеська III

II
літературна творчість

англійська мова
2016
35 35 Твардовський
Дмитро
Євгенович
2017 Одеська ~ астрономії 2014 2253.44
I астрономія та астрофізика II астрономії 2015
I астрономія та астрофізика II

III
астрономії

фізики
2016
36 36 Руденко
Олексій
Олександрович
2014 Миколаївська I історія I історії 2013 2250.00
I історії 2014
37 37 Діденко
Роман
Володимирович
2014 м. Київ I хімії 2013 2250.00
I хімія I хімії 2014
38 38 Різник
Валерій
Олександрович
2016 Харківська II математики 2013 2250.00
II

II
інформатики

математики
2014
I

II
математики

інформатики
2015
II інформатики 2016
39 39 Дубова
Софія
Андріївна
2015 Харківська III математика II математики 2014 2225.00
II математика I математики 2015
40 40 Пашко
Михайло
Олександрович
2015 Донецька II хімії 2013 2225.00
Донецька I хімії 2014
м. Київ II хімія I хімії 2015
41 41 Жиленко
Тарас
Максимович
2015 Харківська II математики 2013 2225.00
I фізики 2014
II фізика I фізики 2015
42 42 Гальченко
Павло
Сергійович
2016 Кіровоградська III географії 2013 2213.13
III географії 2014
II географія та ландшафтознавство II географії 2015
I географія та ландшафтознавство III географії 2016
43 43 Ликов
Данило
Ігорович
2015 Запорізька II фізики 2013 2192.15
III матеріалознавство II фізики 2014
I технологічні процеси та перспективні технології III

I
фізики

астрономії
2015
44 44 Бурзі
Анастасія
Костянтинівна
2014 Херсонська I екологія I екологія I екології 2014 2189.40
45 45 Корогодська
Поліна
Юріївна
2016 Харківська I російської мови і літератури 2013 2142.47
II російської мови і літератури 2014
II російської мови та літератури 2015
I російська мова I російської мови та літератури 2016
46 46 Луньов
Антон
Валерійович
2015 Черкаська комп`ютерні системи та мережі III

III
інформатики

математики
2013 2141.49
II технології програмування ~

II
інформатики

математики
2014
II технології програмування ~

~
математики

інформатики
2015
47 47 Калашников
Вадим
Юрійович
2014 Харківська I математика II математики 2013 2100.00
I математики 2014
48 48 Кузьмінська
Софія-Марія
Романівна
2014 Львівська I історія I історії 2013 2100.00
II історії 2014
49 49 Бабенко
Михайло
Павлович
2014 Харківська I інформатики 2013 2089.84
I технології програмування III інформатика I інформатики 2014
50 50 Рашковецький
Михайло
Михайлович
2015 Одеська II фізики 2013 2075.00
Одеська II фізика II фізики 2014
Одеська I фізики 2015

1 2 3 4 5 6 7