Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Рік Сумарна оцінка
1 1 Магера
Микола
Володимирович
2013 АР Крим
III мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
прикладна математика
2011 2676.66
I технології програмування
II математичне моделювання
2012
II інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
I прикладна математика
2013
2 2 Штефан
Дмитро
Ігорович
2017 Запорізька
II теоретична фізика
2015 2422.49
I математика
II теоретична фізика
2016
I математика
2017
3 3 Румянцев
Дмитро
Володимирович
2012 Херсонська
III машинобудування
2010 2419.44
I електроніка та приладобудування
III машинобудування та робототехніка
2011
I електроніка та приладобудування
I машинобудування та робототехніка
2012
4 4 Будіченко
Владислав
Олегович
2012 Дніпропетровська
II математичне моделювання
2010 2374.80
II прикладна математика
2011
II технології програмування
I математика
2012
5 5 Літкін
Ілля
Юрійович
2013 Запорізька
I теоретична фізика
2012 2330.91
I інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
I астрономія та астрофізика
2013
6 6 Кролевецький
Денис
Юрійович
2016 Сумська
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
математика
2014 2253.60
II іnternet-технології та WEB дизайн
II математичне моделювання
2015
мікроекономіка та макроекономіка
I мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
III математичне моделювання
2016
7 7 Видро
Роман
Олегович
2013 Харківська
II експериментальна фізика
2011 2110.09
I експериментальна фізика
2012
I експериментальна фізика
2013
8 8 Журавель
Андрій
Анатолійович
2013 Волинська
II лісознавство
I загальна біологія
2012 2109.39
I лісознавство
I загальна біологія
2013
9 9 Чередніченко
Олександр
Сергійович
2017 Запорізька
II аерофізика та космічні дослідження
2015 2085.54
II технологічні процеси та перспективні технології
II аерофізика та космічні дослідження
2016
I електроніка та приладобудування
II аерофізика та космічні дослідження
2017
10 10 Звагельський
Роман
Дмитрович
2014 АР Крим
III астрономія та астрофізика
2011 2030.74
II електроніка та приладобудування
I астрономія та астрофізика
2012
II астрономія та астрофізика
2013
астрономія та астрофізика
2014
11 11 Кириченко
Роман
Олександрович
2013 Сумська
II Соціологія
2011 1968.62
I соціологія
2012
I соціологія
2013
12 12 Крушельницький
Андрій
Романович
2017 Львівська
I геологія, геохімія та мінералогія
2015 1933.66
II геологія, геохімія та мінералогія
2016
II геологія, геохімія та мінералогія
II валеологія
2017
13 13 Джус
Олександр
Сергійович
2012 Черкаська
I машинобудування та робототехніка
2011 1890.31
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
II мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
II машинобудування та робототехніка
II науково-технічна творчість та винахідництво
2012
14 14 Тимохіна
Дарина
Сергіївна
2017 Харківська
I ветеринарія та зоотехнія
2015 1858.70
I зоологія, ботаніка
2016
I загальна біологія
2017
15 15 Ярега
Ганна
Зіновіївна
2015 Львівська
II правознавство
III теологія, релігієзнавство та історія релігії
2014 1769.97
I правознавство
II теологія, релігієзнавство та історія релігії
2015
16 16 Похваленна
Ольга
Олександрівна
2016 Сумська
III математика
II технологічні процеси та перспективні технології
2015 1624.24
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
прикладна математика
II технологічні процеси та перспективні технології
2016
17 17 Мінаєв
Борис
Юрійович
2011 Запорізька
I мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2010 1617.20
I мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2011
18 18 Вербицький
Володимир
Володимирович
2011 м. Київ
I охорона довкілля та раціональне природокористування
I психологія
2011 1608.36
19 19 Буй
Соломія
Іванівна
2012 Львівська
I журналістика
2010 1581.53
I журналістика
2011
I журналістика
2012
20 20 Лавріненко
Ярослав
Сергійович
2011 Черкаська
III технології програмування
III теоретична фізика
2010 1570.27
II технології програмування
I теоретична фізика
2011
21 21 Косменюк
Вікторія
Юріївна
2011 Черкаська
мікроекономіка та макроекономіка
II зарубіжна література
2010 1550.92
III мікроекономіка та макроекономіка
I зарубіжна література
російська мова
2011
22 22 Сідлецький
Станіслав
Валентинович
2016 Рівненська
III іnternet-технології та WEB дизайн
2014 1550.66
III технологічні процеси та перспективні технології
2015
II фінанси, грошовий обіг і кредит
I аерофізика та космічні дослідження
2016
23 23 Чихарівський
Роман
Ігорович
2013 Тернопільська
III фольклористика
2010 1519.63
фольклористика
2011
II літературна творчість
2012
I літературна творчість
2013
24 24 Скуріхін
Роман
Володимирович
2016 Харківська
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2014 1507.85
II мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2015
I комп`ютерні системи та мережі
2016
25 25 Шаповал
Анастасія
Олегівна
2017 Рівненська
III селекція та генетика
2016 1499.37
I селекція та генетика
I іnternet-технології та WEB дизайн
2017
26 26 Кулинич
Тимофій
Юрійович
2012 Запорізька
II охорона довкілля та раціональне природокористування
2011 1495.63
I охорона довкілля та раціональне природокористування
2012
27 27 Орлова
Юлія
Володимирівна
2017 Запорізька
I селекція та генетика
2015 1487.30
I селекція та генетика
2016
II селекція та генетика
2017
28 28 Попов
Максим
Максимович
2018 Черкаська
II археологія
2015 1483.80
I археологія
2016
II археологія
2017
29 29 Агарков
Владислав
Григорович
2013 АР Крим
II російська література
2012 1478.16
III математичне моделювання
I російська література
2013
30 30 Бєлан
Михайло
Сергійович
2014 Сумська
III науково-технічна творчість та винахідництво
2012 1467.35
II авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
III науково-технічна творчість та винахідництво
2013
I науково-технічна творчість та винахідництво
2014
31 31 Дуридівка
Олег
Вікторович
2012 Івано-Франківська
II ветеринарія та зоотехнія
2010 1461.84
III ветеринарія та зоотехнія
2011
I ветеринарія та зоотехнія
2012
32 32 Кедлян
Вероніка
Робертівна
2012 Харківська
I лісознавство
2011 1453.82
I лісознавство
2012
33 33 Дранніков
Антон
Олегович
2016 Луганська
I російська література
2014 1436.71
Одеська
III англійська мова
2015
Одеська
III літературна творчість
II англійська мова
2016
34 34 Сапожнікова
Валерія
Олександрівна
2011 Харківська
II лісознавство
2010 1431.91
I загальна біологія
2011
35 35 Томіло
Артем
Володимирович
2017 Черкаська
III прикладна математика
2016 1428.28
I прикладна математика
I інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2017
36 36 Нагорний
Павло
Володимирович
2018 Чернігівська
математика
III електроніка та приладобудування
2016 1419.73
II математика
електроніка та приладобудування
біологія людини
2017
37 37 Лозіна
Валентина
Олександрівна
2015 Тернопільська
німецька мова
2014 1411.63
I всесвітня історія
I економічна теорія та історія економічної думки
2015
38 38 Аббасов
Тимур
Сеймурович
2012 Запорізька
III науково-технічна творчість та винахідництво
2010 1409.99
I науково-технічна творчість та винахідництво
2011
II експериментальна фізика
2012
39 39 Гуменюк
Дмитро
Вікторович
2015 м. Київ
I електроніка та приладобудування
2014 1409.74
I електроніка та приладобудування
2015
40 40 Довгаль
Ольга
Романівна
2017 Сумська
всесвітня історія
II кліматологія та метеорологія
2016 1409.20
всесвітня історія
I кліматологія та метеорологія
2017
41 41 Доманіцька
Мирослава
Олегівна
2015 Черкаська
російська мова
I українська мова
2013 1402.85
III німецька мова
II українська мова
2014
українська мова
2015
42 42 Калугін
Дмитро
Ігорович
2015 Запорізька
II теоретична фізика
2014 1386.07
I експериментальна фізика
2015
43 43 Попова
Катерина
Віталіївна
2015 Рівненська
II соціологія
2014 1384.19
II соціологія
I етнологія
2015
44 44 Заболотній
Дмитро
Сергійович
2013 Черкаська
II комп`ютерні системи та мережі
2012 1371.08
II технології програмування
II математичне моделювання
2013
45 45 Бабіхіна
Олександра
Денисівна
2015 Полтавська
II соціологія
2013 1353.14
II соціологія
2014
I соціологія
2015
46 46 Ємець
Денис
Вадимович
2014 Черкаська
охорона довкілля та раціональне природокористування
II соціологія
2013 1347.20
I охорона довкілля та раціональне природокористування
2014
47 47 Клюба
Максим
Андрійович
2018 Івано-Франківська
II ветеринарія та зоотехнія
2014 1342.86
ветеринарія та зоотехнія
2015
I ветеринарія та зоотехнія
2016
II ветеринарія та зоотехнія
2017
48 48 Франчук
Орест
Ігорович
2011 Тернопільська
I історичне краєзнавство
I мистецтвознавство
2011 1313.08
49 49 Сікачина
Ігор
Олегович
2015 Харківська
II інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2013 1304.98
II інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2014
I інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2015
50 50 Котов
Денис
Олегович
2013 Запорізька
III машинобудування та робототехніка
2011 1303.32
Запорізька
II електроніка та приладобудування
2012
Запорізька
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2013

1 2 3 4 5 6 7



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.