Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:
 Змагання:

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) Олімпіада МАН Рік Сумарна оцінка
451 451 Руденко
Анна
Володимирівна
2016 м. Київ
I економіки
2014 1200.00
II економіки
2015
II економіки
2016
452 452 Зарева
Юлія
Володимирівна
2016 Закарпатська
III англійської мови
2014 1200.00
I англійської мови
2015
I англійської мови
2016
453 453 Цвід
Антон
Ігорович
2016 Дніпропетровська
II німецької мови
2014 1200.00
II німецької мови
2015
I німецької мови
2016
454 454 Люта
Тетяна
Олександрівна
2016 Донецька
II французької мови
2014 1200.00
Дніпропетровська
II французької мови
2015
Дніпропетровська
I французької мови
2016
455 455 Барго
Марко
Ігорович
2018 Вінницька
III математики
2014 1200.00
II математики
2015
~ інформатики
II математики
2016
III математики
2018
456 456 Зацепіло
Валентин
Євгенович
2017 Кіровоградська
I історії
2015 1200.00
III правознавства
2016
I історії
2017
457 457 Ярема
Сергій
Олександрович
2017 м. Київ
~ фізики
~ інформаційних технологій
2015 1200.00
I інформаційних технологій
2016
I інформаційних технологій
2017
458 458 Огороднік
Назарій
Анатолійович
2017 Івано-Франківська
I біології
2015 1200.00
I біології
2016
III біології
2017
459 459 Поплевічева
Ірина
Павлівна
2018 м. Київ
III біології
2015 1200.00
I біології
2016
I біології
2018
460 460 Торчило
Тетяна
Вадимівна
2017 Волинська
III географії
2015 1200.00
I географії
2016
I географії
2017
461 461 Дигдалович
Остап
Андрійович
2018 Львівська
II фізики
2016 1200.00
I фізики
2017
II фізики
2018
462 462 Бєдункова
Аліна
Олександрівна
2018 Рівненська
III екології
2016 1200.00
I екології
2017
I екології
2018
463 463 Гришечкін
Марко
Сергійович
2018 Полтавська
II інформатики
2016 1200.00
II інформатики
2017
I інформатики
2018
464 464 Домбровський
Станіслав
Володимирович
2018 Івано-Франківська
III інформаційних технологій
2016 1200.00
I інформаційних технологій
2017
I інформаційних технологій
2018
465 465 Шавлюк
Анна
Ігорівна
2020 Запорізька
II української мови і літератури
2017 1200.00
Запорізька
I української мови і літератури
2018
II української мови і літератури
2019
466 466 Бабась
Дар`я
Олексіївна
2019 Рівненська
II української мови і літератури
2017 1200.00
I української мови і літератури
2018
II української мови і літератури
2019
467 467 Бабік
Софія
Петрівна
2019 Рівненська
II української мови і літератури
2017 1200.00
II української мови і літератури
2018
I української мови і літератури
2019
468 468 Пилипенко
Ульяна
Костянтинівна
2019 Вінницька
I польської мови та літератури
2017 1200.00
~ астрономії
I польської мови та літератури
2018
~ астрономії
2019
469 469 Добродуб
Данило
Денисович
2019 Запорізька
II правознавства
2017 1200.00
I правознавства
2018
II правознавства
2019
470 470 Василенко
Василь
Миколайович
2020 Полтавська
I історії
2017 1200.00
II історії
2018
II історії
2019
471 471 Коваленко
Богдан
Олександрович
2020 Сумська
II історії
2017 1200.00
II історії
2018
I історії
2019
472 472 Школовий
Антон
Сергійович
2020 Запорізька
II історії
2017 1200.00
I історії
2018
II історії
2019
473 473 Сахнюк
Устин
Андрійович
2020 Харківська
II математики
2017 1200.00
I математики
2018
II математики
2019
474 474 Павлучинська
Уляна
Вікторівна
2021 Івано-Франківська
II історії
2018 1200.00
II української мови і літератури
I історії
2019
475 475 Павлова
Юлія
Володимирівна
2017 Полтавська
I правознавства
2016 1199.05
I правознавства
III всесвітня історія
2017
476 476 Ребрик
Юрій
Андрійович
2014 м. Київ
II інформатики
2013 1198.62
I інформатики
II мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2014
477 477 Чугай
Ярослав
Вікторович
2018 Кіровоградська
технологічні процеси та перспективні технології
2016 1196.44
~ астрономії
інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
експериментальна фізика
2017
~ астрономії
III інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
експериментальна фізика
2018
478 478 Колбасюк
Степан
Олександрович
2018 Волинська
II фізики
2015 1196.33
~ фізики
2016
III астрономії
2017
II астрономії
III теоретична фізика
2018
479 479 Амброс
Всеволод
Володимирович
2017 Кіровоградська
~ фізики
II авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
2016 1194.47
~ математики
II авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
II теоретична фізика
2017
480 480 Кудасюк
Марія
Ігорівна
2020 Тернопільська
I історії
2018 1194.41
II історії
II теологія, релігієзнавство та історія релігії
2019
481 481 Стародумов
Сергій
Олександрович
2018 Полтавська
III фізики
2015 1192.63
III фізики
2016
III фізики
III технології програмування
2017
~ фізики
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2018
482 482 Гармаш
Владислав
Євгенійович
2013 Полтавська
II геологія, геохімія та мінералогія
2012 1189.27
III географії
I геологія, геохімія та мінералогія
2013
483 483 Мацур
Сергій
Миколайович
2015 Полтавська
II економіки
2013 1188.64
III економіки
2014
III економіки
II фінанси, грошовий обіг і кредит
2015
484 484 Ратєєва
Анастасія
Сергіївна
2018 Запорізька
історія України
2017 1187.76
I історії
I історія України
2018
485 485 Грабарський
Сергій
Іванович
2015 Івано-Франківська
III астрономії
2013 1187.61
II астрономії
2014
II астрономії
III астрономія та астрофізика
2015
486 486 Проценко
Катерина
Максимівна
2021 Харківська
II біології
2018 1185.65
I лісознавство
2019
487 487 Стецук
Андрій
Євгенович
2018 Полтавська
III безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2016 1183.16
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2017
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2018
488 488 Яценко
Юрій
Іванович
2013 Кіровоградська
прикладна математика
2012 1182.36
I технології програмування
III математичне моделювання
2013
489 489 Сяська
Іванна
Володимирівна
2019 Рівненська
~ біології
III ветеринарія та зоотехнія
2017 1180.97
II ветеринарія та зоотехнія
2018
I ветеринарія та зоотехнія
2019
490 490 Пугач
Антон
Геннадійович
2011 Дніпропетровська
II прикладна математика
2010 1179.18
I математика
2011
491 491 Новосьолова
Тетяна
Сергіївна
2018 Полтавська
II біологія людини
2016 1176.76
III біологія людини
2017
II агрономія
2018
492 492 Стасюк
Юрій
Володимирович
2020 Івано-Франківська
~ фізики
2017 1176.73
~ фізики
III астрономія та астрофізика
2018
II астрономії
II астрономія та астрофізика
2019
493 493 Дерев`янко
Артем
Іванович
2013 м. Київ
I правознавства
I правознавство
2013 1176.48
494 494 Смеречук
Адам
Миколайович
2019 Івано-Франківська
III фізики
економічна теорія та історія економічної думки
2017 1175.80
III астрономії
III фізики
2018
~ фізики
II економічна теорія та історія економічної думки
2019
495 495 Лахмотов
Костянтин
Олексійович
2019 Сумська
~ правознавства
2017 1174.59
III археологія
2018
~ історії
I археологія
2019
496 496 Федотов
Олексій
Мирославович
2017 Харківська
III астрономії
мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
аерофізика та космічні дослідження
2016 1171.08
~ астрономії
III мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
технологічні процеси та перспективні технології
2017
497 497 Палій
Максим
Павлович
2014 Черкаська
II французької мови
2013 1169.08
I французької мови
II французька мова
2014
498 498 Баранова
Олена
Сергіївна
2014 Черкаська
I економіки
2013 1168.94
I економіки
економічна теорія та історія економічної думки
2014
499 499 Кисиличак
Юлія
Андріївна
2014 Івано-Франківська
II екології
III екологія
2013 1164.39
~ біології
III екології
II екологія
2014
500 500 Лутай
Роман
Віталійович
2013 Запорізька
теоретична фізика
2010 1164.08
Запорізька
II експериментальна фізика
2011
Запорізька
III науково-технічна творчість та винахідництво
2012
Запорізька
II експериментальна фізика
2013

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.