Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Рік Сумарна оцінка
51 51 Калугін
Дмитро
Ігорович
2015 Запорізька
II теоретична фізика
2014 1386.07
I експериментальна фізика
2015
52 52 Попова
Катерина
Віталіївна
2015 Рівненська
II соціологія
2014 1384.19
II соціологія
I етнологія
2015
53 53 Заболотній
Дмитро
Сергійович
2013 Черкаська
II комп`ютерні системи та мережі
2012 1371.08
II технології програмування
II математичне моделювання
2013
54 54 Бабіхіна
Олександра
Денисівна
2015 Полтавська
II соціологія
2013 1353.14
II соціологія
2014
I соціологія
2015
55 55 Качур
Артур
Віталійович
2018 Чернівецька
II астрономія та астрофізика
2016 1351.73
II астрономія та астрофізика
2017
II астрономія та астрофізика
2018
56 56 Трубінова
Людмила
Ігорівна
2020 Сумська
I мистецтвознавство
2018 1347.98
II кримськотатарська гуманітаристика
I мистецтвознавство
2019
57 57 Ємець
Денис
Вадимович
2014 Черкаська
охорона довкілля та раціональне природокористування
II соціологія
2013 1347.20
I охорона довкілля та раціональне природокористування
2014
58 58 Кравченко
Катерина
Андріївна
2019 Харківська
I агрономія
2018 1330.14
I загальна біологія
2019
59 59 Комарова
Марина
Андріївна
2018 Київська
III російська література
2015 1320.36
II російська мова
2016
II російська мова
2017
II російська мова
2018
60 60 Франчук
Орест
Ігорович
2011 Тернопільська
I історичне краєзнавство
I мистецтвознавство
2011 1313.08
61 61 Коваленко
Данило
Олексійович
2019 м. Київ
I технологічні процеси та перспективні технології
2017 1311.32
III технологічні процеси та перспективні технології
2018
I технологічні процеси та перспективні технології
2019
62 62 Сікачина
Ігор
Олегович
2015 Харківська
II інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2013 1304.98
II інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2014
I інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2015
63 63 Котов
Денис
Олегович
2013 Запорізька
III машинобудування та робототехніка
2011 1303.32
II електроніка та приладобудування
2012
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2013
64 64 Ткачівський
Денис
Васильович
2016 Івано-Франківська
II німецька мова
2014 1301.46
німецька мова
2015
I німецька мова
2016
65 65 Кацімон
Тетяна
Андріївна
2019 Київська
I соціологія
2018 1287.30
I соціологія
2019
66 66 Волошин
Петро
Зеновійович
2019 Тернопільська
інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2018 1271.34
I електроніка та приладобудування
II теоретична фізика
2019
67 67 Гальченко
Павло
Сергійович
2016 Кіровоградська
II географія та ландшафтознавство
2015 1263.13
I географія та ландшафтознавство
2016
68 68 Твардовський
Дмитро
Євгенович
2017 Одеська
I астрономія та астрофізика
2015 1253.44
I астрономія та астрофізика
2016
69 69 Мусій
Юлія
Романівна
2018 Львівська
II соціологія
2016 1243.61
II педагогіка
III соціологія
2017
II педагогіка
III соціологія
2018
70 70 Чебанова
Марія
Володимирівна
2012 м. Київ
II зарубіжна література
2011 1239.19
I англійська мова
2012
71 71 Самойленко
Назарій
Юрійович
2016 Черкаська
II експериментальна фізика
2015 1234.43
II аерофізика та космічні дослідження
I експериментальна фізика
2016
72 72 Любчик
Євгеній
Леонідович
2013 Харківська
II математичне моделювання
2012 1230.45
I математичне моделювання
2013
73 73 Грицюк
Володимир
Васильович
2019 Івано-Франківська
II теоретична фізика
2018 1229.64
II теоретична фізика
2019
74 74 Уланов
Віктор
Сергійович
2021 Дніпропетровська
II експериментальна фізика
2018 1229.23
I експериментальна фізика
2019
75 75 Терентьєв
Максим
Андрійович
2018 Херсонська
III науково-технічна творчість та винахідництво
2016 1224.66
II науково-технічна творчість та винахідництво
2017
I науково-технічна творчість та винахідництво
2018
76 76 Блєднова
Дар`я
Сергіївна
2017 Харківська
I російська література
2016 1220.38
II російська література
2017
77 77 Халавка
Остап
Андрійович
2015 Львівська
історія України
2014 1216.82
II історія України
I фінанси, грошовий обіг і кредит
2015
78 78 Овсянніков
Роман
Тарасович
2018 Харківська
I аерофізика та космічні дослідження
2017 1215.83
II астрономія та астрофізика
II експериментальна фізика
2018
79 79 Марченко
Ірина
Юріївна
2013 Черкаська
II релігієзнавство та історія релігії
2011 1209.12
мистецтвознавство
II релігієзнавство та історія релігії
2012
II теологія, релігієзнавство та історія релігії
2013
80 80 Пуляєва
Анна
Павлівна
2016 Кіровоградська
III теоретична фізика
2014 1204.80
теоретична фізика
2015
I екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
III теоретична фізика
2016
81 81 Галєєва
Анастасія
Маратівна
2013 Львівська
II селекція та генетика
2012 1201.41
I селекція та генетика
2013
82 82 Ніколенко
Катерина
Сергіївна
2015 Полтавська
II світова література
2013 1193.62
III світова література
2014
I світова література
2015
83 83 Ткачук
Ярослава
Олександрівна
2015 Полтавська
загальна біологія
2013 1185.22
III загальна біологія
2014
I загальна біологія
2015
84 84 Стецук
Андрій
Євгенович
2018 Полтавська
III безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2016 1183.16
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2017
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2018
85 85 Яценко
Юрій
Іванович
2013 Кіровоградська
прикладна математика
2012 1182.36
I технології програмування
III математичне моделювання
2013
86 86 Скробач
Сергій
Дмитрович
2017 Черкаська
II лісознавство
2015 1182.36
II лісознавство
2016
II зоологія, ботаніка
2017
87 87 Пугач
Антон
Геннадійович
2011 Дніпропетровська
II прикладна математика
2010 1179.18
I математика
2011
88 88 Новосьолова
Тетяна
Сергіївна
2018 Полтавська
II біологія людини
2016 1176.76
III біологія людини
2017
II агрономія
2018
89 89 Леонова
Кіра
Ігорівна
2015 Харківська
II російська література
2013 1176.39
II українська література
2014
I українська література
2015
90 90 Лутай
Роман
Віталійович
2013 Запорізька
теоретична фізика
2010 1164.08
II експериментальна фізика
2011
III науково-технічна творчість та винахідництво
2012
II експериментальна фізика
2013
91 91 Костів
Орест
Тарасович
2019 Волинська
III кліматологія та метеорологія
2017 1162.35
II кліматологія та метеорологія
2018
II кліматологія та метеорологія
2019
92 92 Данильчук
Дмитро
Ігорович
2011 АР Крим
фундаментальна екологія
2010 1162.01
I охорона довкілля та раціональне природокористування
2011
93 93 Герасимчук
Максим
Вадимович
2015 Рівненська
I охорона довкілля та раціональне природокористування
II хімія
2015 1161.20
94 94 Канєвська
Яна
Вікторівна
2014 Черкаська
III українська мова
2011 1152.33
українська мова
російська мова
2012
II російська література
2014
95 95 Михайлюк
Павло
Сергійович
2018 Вінницька
II математичне моделювання
2016 1151.09
II прикладна математика
2017
II математика
2018
96 96 Ланчук
Каріна
Сергіївна
2015 м. Київ
I українська література
2014 1150.24
I українська література
2015
97 97 Касьянов
Ігор
Олегович
2013 Запорізька
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2012 1146.06
I безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2013
98 98 Ягенський
Василь
Андрійович
2011 Волинська
II медицина
2010 1142.13
II зоологія, ботаніка
III медицина
2011
99 99 Перун
Анастасія
Тарасівна
2012 Чернівецька
I французька мова
2011 1138.93
II французька мова
2012
100 100 Вєдяєв
Олексій
Володимирович
2013 Харківська
III селекція та генетика
2011 1136.39
Харківська
III селекція та генетика
2012
Харківська
II селекція та генетика
2013

1 2 3 4 5 6 7 8



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.