Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Рік Сумарна оцінка
101 101 Пашковська
Ольга
Валеріївна
2014 Чернівецька
I біологія людини
2013 1133.94
I біологія людини
2014
102 102 Григорчук
Максим
Андрійович
2018 Чернівецька
III технологічні процеси та перспективні технології
2016 1133.93
теоретична фізика
2017
I математичне моделювання
2018
103 103 Франчук
Іван
Олегович
2016 м. Київ
I технології програмування
2015 1132.20
I інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2016
104 104 Самохвалова
Марія
Валеріївна
2018 Черкаська
II французька мова
2017 1131.21
I французька мова
2018
105 105 Селіванов
Андрій
Андрійович
2014 Дніпропетровська
III математика
2013 1130.07
I прикладна математика
2014
106 106 Коржук
Єлизавета
Любомирівна
2019 Івано-Франківська
III всесвітня історія
2018 1129.43
I історичне краєзнавство
2019
107 107 Єсип
Наталія
Володимирівна
2012 Волинська
I лісознавство
2011 1125.87
I екологія
2012
108 108 Скороход
Тетяна
Олександрівна
2011 Полтавська
III українська література
2010 1123.87
I українська література
2011
109 109 Лопушанський
Дмитро
Андрійович
2019 Львівська
III іnternet-технології та WEB дизайн
III математичне моделювання
2018 1120.44
технології програмування
II математичне моделювання
електроніка та приладобудування
2019
110 110 Птіцина
Інна
Ігорівна
2017 м. Київ
географія та ландшафтознавство
2016 1111.46
II історичне краєзнавство
2017
111 111 Бородкіна
Наталія
Василівна
2011 Волинська
II українська мова
I літературна творчість
2011 1103.21
112 112 Озерний
Данііл
Дмитрович
2018 Дніпропетровська
II педагогіка
хімія
2017 1103.06
I педагогіка
2018
113 113 Суханевич
Роман
Володимирович
2019 Хмельницька
експериментальна фізика
2018 1102.93
I експериментальна фізика
2019
114 114 Іванова
Кіра
Ігорівна
2014 Дніпропетровська
II математика
2013 1095.03
I математичне моделювання
2014
115 115 Гончар
Наталя
Олександрівна
2017 Вінницька
I загальна біологія
2016 1094.58
II загальна біологія
2017
116 116 Цимбал
Владислав
Васильович
2013 Черкаська
II географія та ландшафтознавство
2012 1093.11
I географія та ландшафтознавство
2013
117 117 Луньов
Антон
Валерійович
2015 Черкаська
комп`ютерні системи та мережі
2013 1091.49
II технології програмування
2014
II технології програмування
2015
118 118 Дешева
Дар`я
Сергіївна
2019 Дніпропетровська
кліматологія та метеорологія
2017 1087.45
II кліматологія та метеорологія
2018
I кліматологія та метеорологія
2019
119 119 Хохола
Тарас
Володимирович
2012 Луганська
II науково-технічна творчість та винахідництво
2011 1086.42
II технологічні процеси та перспективні технології
III експериментальна фізика
2012
120 120 Агванян
Артем
Робертович
2020 Донецька
I іnternet-технології та WEB дизайн
2018 1084.96
I іnternet-технології та WEB дизайн
2019
121 121 Реліна
Катерина
Вікторівна
2013 Рівненська
II російська література
2012 1082.97
III фінанси, грошовий обіг і кредит
російська література
2013
122 122 Богданець
Світлана
Валеріївна
2012 Київська
I літературна творчість
2011 1081.90
I літературна творчість
2012
123 123 Сяська
Іванна
Володимирівна
2019 Рівненська
III ветеринарія та зоотехнія
2017 1080.97
II ветеринарія та зоотехнія
2018
I ветеринарія та зоотехнія
2019
124 124 Олефіренко
Марина
Іванівна
2013 Сумська
зоологія, ботаніка
2011 1076.69
I зоологія, ботаніка
2012
зоологія, ботаніка
2013
125 125 Олексишин
Олексій
Андрійович
2018 Чернівецька
II математика
2017 1076.50
I прикладна математика
2018
126 126 Козицька
Катерина
Олексіївна
2019 Одеська
I аерофізика та космічні дослідження
2018 1071.56
II аерофізика та космічні дослідження
2019
127 127 Урин
Дмитро
Анатолійович
2019 Волинська
II технології програмування
2017 1067.54
мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2018
II інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
II інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2019
128 128 Морозов
Олександр
Сергійович
2014 Черкаська
III технологічні процеси та перспективні технології
2012 1065.26
III технологічні процеси та перспективні технології
2013
II мікроекономіка та макроекономіка
III технологічні процеси та перспективні технології
2014
129 129 Кузьменко
Дар`я
Миколаївна
2014 Харківська
III лісознавство
2013 1064.28
I лісознавство
2014
130 130 Захарян
Юрій
Норикович
2012 АР Крим
I математика
2011 1060.81
II прикладна математика
2012
131 131 Павліха
Віктор
Юрійович
2019 Волинська
прикладна математика
2017 1059.54
I економічна теорія та історія економічної думки
2018
III прикладна математика
2019
132 132 Наумова
Марія
Олександрівна
2018 Харківська
I лісознавство
2017 1059.48
II лісознавство
2018
133 133 Сіверський
Максим
Дмитрович
2018 Донецька
комп`ютерні системи та мережі
2017 1056.63
I комп`ютерні системи та мережі
2018
134 134 Турбал
Маріана
Юріївна
2011 Рівненська
III математичне моделювання
2010 1054.35
I технології програмування
II математичне моделювання
2011
135 135 Мельник
Софія
Вікторівна
2019 Волинська
II теологія, релігієзнавство та історія релігії
2017 1053.22
всесвітня історія
III теологія, релігієзнавство та історія релігії
2018
III теологія, релігієзнавство та історія релігії
2019
136 136 Крайнік
Юлія
Анатоліївна
2012 Волинська
II етнологія
2011 1048.53
I етнологія
2012
137 137 Дуденко
Ольга
Максимівна
2019 Полтавська
II українська література
2018 1047.53
I українська література
2019
138 138 Миронюк
Антон
Іванович
2016 Волинська
III технології програмування
2015 1046.93
I технології програмування
2016
139 139 Горобець
Андрій
Миколайович
2017 Київська
III технологічні процеси та перспективні технології
2015 1045.73
науково-технічна творчість та винахідництво
2016
II технологічні процеси та перспективні технології
III хімія
2017
140 140 Свєтлова
Олена
Костянтинівна
2012 Запорізька
II інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2011 1045.29
I інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2012
141 141 Бень
Богдан
Тарасович
2014 Львівська
I філософія
2013 1044.64
I філософія
2014
142 142 Веремчук
Микола
Едуардович
2018 Чернівецька
I експериментальна фізика
2017 1043.95
II експериментальна фізика
2018
143 143 Тимчій
Анна
Олегівна
2018 Волинська
II лісознавство
2016 1042.68
II лісознавство
2017
II лісознавство
2018
144 144 Гулько
Сергій
Володимирович
2012 Дніпропетровська
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2010 1042.42
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2011
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2012
145 145 Мошенець
Ігор
Олександрович
2012 Львівська
історія України
2011 1040.02
I філософія
2012
146 146 Данилов
Станіслав
Сергійович
2012 Харківська
археологія
2010 1039.83
II археологія
2011
I археологія
2012
147 147 Бондарець
Дарина
Володимирівна
2018 Рівненська
II фінанси, грошовий обіг і кредит
2017 1039.47
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
II математичне моделювання
2018
148 148 Музиченко
Микола
Сергійович
2017 Запорізька
II науково-технічна творчість та винахідництво
2015 1038.82
III науково-технічна творчість та винахідництво
2016
II технологічні процеси та перспективні технології
2017
149 149 Расулов
Нафе
Анвар-оглу
2012 АР Крим
охорона довкілля та раціональне природокористування
2010 1038.80
III лісознавство
2011
II лісознавство
2012
150 150 Кудінова
Анна
Олександрівна
2017 Харківська
II мікроекономіка та макроекономіка
II зарубіжна література
2016 1032.64
Харківська
III зарубіжна література
2017

1 2 3 4 5 6 7 8 9



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.