Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:
 Змагання:

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) Олімпіада МАН Рік Сумарна оцінка
101 101 Пономарьов
Ростислав
Володимирович
2016 Харківська
II математики
2013 1850.00
I математики
2014
I математики
2015
I математики
2016
102 102 Філь
Юлія
Віталіївна
2017 м. Київ
II хімії
2014 1850.00
I хімії
2015
I хімії
2016
I олімпіадиз хімії
2017
103 103 Нго
Нгок
Тхай
2018 Харківська
I математики
2014 1850.00
I математики
2015
II математики
2016
I математики
2018
104 104 Шевченко
Ольга
Сергіївна
2017 Харківська
I математики
2014 1850.00
I математики
2015
II математики
2016
I математики
2017
105 105 Кохан
Аліна
Анатоліївна
2019 Київська
I біології
2016 1850.00
I біології
2017
II біології
2018
I біології
2019
106 106 Кудрик
Олександр
Володимирович
2019 м. Київ
II хімії
2016 1850.00
I олімпіадиз хімії
2017
I хімії
2018
I хімії
2019
107 107 Масалітін
Олексій
Юрійович
2020 Харківська
I математики
2016 1850.00
I математики
2017
I математики
2018
II математики
2019
108 108 Студеняк
Віктор
Ігорович
2014 Закарпатська
II німецької мови
II німецька мова
2013 1843.12
I німецької мови
I німецька мова
експериментальна фізика
2014
109 109 Самохвалова
Марія
Валеріївна
2018 Черкаська
III географії
2015 1831.21
II французька мова
2017
I французької мови
I французька мова
2018
110 110 Томіло
Артем
Володимирович
2017 Черкаська
~ фізики
2014 1828.28
~ математики
2015
~ фізики
III прикладна математика
2016
~ фізики
I прикладна математика
I інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2017
111 111 Дубенська
Лідія
Віталіївна
2019 Львівська
III хімії
2016 1823.78
I олімпіадиз хімії
2017
I хімії
2018
I хімія
2019
112 112 Коваленко
Данило
Олексійович
2019 м. Київ
I технологічні процеси та перспективні технології
2017 1811.32
III технологічні процеси та перспективні технології
2018
I екології
I технологічні процеси та перспективні технології
2019
113 113 Удовенко
Юлія
Русланівна
2017 Донецька
I екології
II екологія
2016 1806.58
I екології
II охорона довкілля та раціональне природокористування
2017
114 114 Герасимчук
Арсен
Адамович
2018 Волинська
II астрономія та астрофізика
2015 1799.57
~ астрономії
III фізики
III астрономія та астрофізика
2016
II астрономії
III фізики
теоретична фізика
2017
III астрономії
2018
115 115 Навольський
Владислав
Володимирович
2018 Чернівецька
III географії
2015 1786.81
III географії
2016
II географії
2017
I географії
I географія та ландшафтознавство
2018
116 116 Дорошенко
Анастасія
Анатоліївна
2019 Чернігівська
II української мови і літератури
2016 1783.68
II української мови і літератури
2017
II української мови і літератури
III українська література
2018
I української мови і літератури
2019
117 117 Уланов
Віктор
Сергійович
2021 Дніпропетровська
II фізики
II експериментальна фізика
2018 1779.23
III фізики
I експериментальна фізика
2019
118 118 Гнатюк
Світлана
Сергіївна
2018 Рівненська
III географії
2015 1776.85
II географії
2016
I географії
2017
II географії
II географія та ландшафтознавство
2018
119 119 Тархан
Ігор
Костянтинович
2019 Київська
~ фізики
2016 1775.05
м. Київ
III фізики
2017
м. Київ
I експериментальна фізика
2018
м. Київ
I теоретична фізика
2019
120 120 Бундзяк
Ольга
Петрівна
2018 Івано-Франківська
III екології
III зоологія, ботаніка
2016 1772.81
III екології
III зоологія, ботаніка
2017
II екології
II зоологія, ботаніка
медицина
2018
121 121 Совайло
Кирило
Анатолійович
2017 м. Київ
III фізики
2014 1766.27
II фізики
2015
I фізики
2016
I фізики
III теоретична фізика
2017
122 122 Чижик
Юлія
Вікторівна
2017 Волинська
~ біології
2014 1762.55
I біології
2015
II біології
III селекція та генетика
2016
II біології
III селекція та генетика
2017
123 123 Шматков
Максим
Валерійович
2018 Київська
I біології
2015 1752.33
II біології
2016
II біології
2017
II біології
III агрономія
2018
124 124 Бутова
Аліна
Олексіївна
2016 Київська
III біології
2013 1750.00
I біології
2014
II біології
II екології
2015
II біології
2016
125 125 Колупаєв
Олексій
Вікторович
2018 Харківська
II фізики
2016 1750.00
I фізики
II математики
2017
III математики
II фізики
2018
126 126 Кутах
Анастасія
Андріївна
2019 Харківська
III фізики
2016 1750.00
II фізики
2017
II астрономії
I фізики
2018
II фізики
2019
127 127 Бердніков
Сергій
Євгенович
2019 Одеська
~ фізики
~ інформатики
I математики
2016 1750.00
II фізики
II інформатики
II математики
2017
128 128 Коваль
Вадим
Олегович
2019 м. Київ
II математики
2016 1750.00
II математики
2017
I математики
III фізики
2018
II математики
2019
129 129 Ігнатенко
Олексій
Віталійович
2020 Чернігівська
II фізики
III математики
2017 1750.00
м. Київ
III математики
I фізики
2018
м. Київ
I фізики
2019
130 130 Мицик
Сергій
Вадимович
2020 Чернігівська
II олімпіадиз хімії
2017 1750.00
м. Київ
III математики
I хімії
2018
м. Київ
II математики
II хімії
2019
131 131 Миронюк
Антон
Іванович
2016 Волинська
III математики
2013 1746.93
III математики
2014
III математики
III технології програмування
2015
~ математики
I технології програмування
2016
132 132 Заболотній
Дмитро
Сергійович
2013 Черкаська
II комп`ютерні системи та мережі
2012 1721.08
II математики
II технології програмування
II математичне моделювання
2013
133 133 Борсук
Анна
Іванівна
2016 Харківська
II екології
2014 1717.40
I екології
2015
II екології
I екологія
2016
134 134 Пядик
Любомир
Сергійович
2015 Львівська
II інформатики
2013 1712.85
I інформатики
2014
III інформатики
I іnternet-технології та WEB дизайн
2015
135 135 Капінус
Уляна
Андріївна
2016 Івано-Франківська
III хімії
2013 1712.54
II біології
III хімія
2014
III біології
III хімія
2015
III біології
II медицина
2016
136 136 Гладкий
Антон
Андрійович
2018 Черкаська
~ фізики
2015 1707.89
~ фізики
II теоретична фізика
2016
~ фізики
III теоретична фізика
2017
II математичне моделювання
II теоретична фізика
2018
137 137 Кістьянц
Антон
Євгенович
2016 Львівська
II фізики
2013 1700.00
I фізики
2014
I фізики
2015
II фізики
2016
138 138 Сіліна
Ольга
Ігорівна
2016 Харківська
I математики
2013 1700.00
I математики
2014
II математики
2015
II математики
2016
139 139 Савченко
Владислав
Сергійович
2017 Запорізька
I хімії
2014 1700.00
I хімії
2015
II хімії
2016
II олімпіадиз хімії
2017
140 140 Карловський
Денис
Сергійович
2017 Вінницька
II історії
2014 1700.00
I історії
2015
II польської мови та літератури
2016
I історії
2017
141 141 Руденко
Олег
Павлович
2017 Харківська
II математики
2014 1700.00
I математики
2015
I математики
2016
II математики
2017
142 142 Кригін
Сергій
Анатолійович
2018 Харківська
II фізики
2015 1700.00
I фізики
2016
II фізики
2017
I фізики
2018
143 143 Пасілецький
Віктор
Володимирович
2019 Київська
I географії
2016 1700.00
I географії
2017
I географії
2018
III географії
2019
144 144 Лазуренко
Ілля
Олександрович
2020 Харківська
II математики
2016 1700.00
I математики
2017
I математики
2018
II математики
2019
145 145 Юдін
Федір
Михайлович
2020 м. Київ
III математики
2016 1700.00
I математики
2017
I математики
2018
I математики
2019
146 146 Міронова
Юлія
Артемівна
2015 Харківська
III біології
2013 1699.78
II біології
загальна біологія
2014
II біології
I лісознавство
2015
147 147 Рузін
Юрій
Маратович
2017 Харківська
~ біології
2014 1693.10
III біології
2015
I біології
2016
II біології
I біологія людини
2017
148 148 Цепілова
Олександра
Дмитрівна
2020 Чернівецька
III фізики
III математики
2017 1657.26
~ математики
III математика
2018
III математики
~ фізики
III інформатики
II математичне моделювання
2019
149 149 Касянчук
Надія
Михайлівна
2019 Тернопільська
прикладна математика
III загальна біологія
2017 1651.82
III літературна творчість
III загальна біологія
2018
III екології
III загальна біологія
II літературна творчість
2019
150 150 Коновалов
Євгеній
Володимирович
2015 Черкаська
II історії
2013 1651.03
Черкаська
I історії
2014
Черкаська
I історії
II правознавство
2015

1 2 3 4 5 6 7 8 9



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.