Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:
 Змагання:

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) Олімпіада МАН Рік Сумарна оцінка
151 151 Сагайдак
Данило
Романович
2018 Львівська
~ математики
2015 1650.00
II астрономії
III математики
2016
I астрономії
2017
I астрономії
2018
152 152 Маліков
Артур
Павлович
2019 Запорізька
I хімії
2016 1650.00
II олімпіадиз хімії
~ математики
2017
II хімії
2018
II хімії
2019
153 153 Авсієвич
Володимир
Русланович
2020 Хмельницька
III інформаційних технологій
2016 1650.00
II інформаційних технологій
2017
I інформаційних технологій
2018
~ інформатики
I інформаційних технологій
2019
154 154 Шиловських
Олександр
Сергійович
2017 Івано-Франківська
II хімії
2015 1644.83
III хімії
2016
~ олімпіадиз хімії
II агрономія
II хімія
2017
155 155 Веремчук
Микола
Едуардович
2018 Чернівецька
III фізики
~ математики
I експериментальна фізика
2017 1643.95
~ математики
III астрономії
II експериментальна фізика
2018
156 156 Дядюк
Антон
Віталійович
2020 Хмельницька
~ математики
2017 1628.91
II інформатики
III технології програмування
2018
III інформатики
III інформаційних технологій
I комп`ютерні системи та мережі
2019
157 157 Похваленна
Ольга
Олександрівна
2016 Сумська
III математика
II технологічні процеси та перспективні технології
2015 1624.24
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
прикладна математика
II технологічні процеси та перспективні технології
2016
158 158 Мінаєв
Борис
Юрійович
2011 Запорізька
I мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2010 1617.20
I мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2011
159 159 Вербицький
Володимир
Володимирович
2011 м. Київ
I охорона довкілля та раціональне природокористування
I психологія
2011 1608.36
160 160 Іщенко
Світлана
Володимирівна
2015 Черкаська
III географії
кліматологія та метеорологія
2013 1605.52
I географії
2014
II географії
III географія та ландшафтознавство
українська література
2015
161 161 Мацькович
Софія
Петрівна
2018 Сумська
II української мови і літератури
2015 1602.28
II української мови і літератури
2016
II української мови і літератури
2017
II української мови і літератури
III українська література
2018
162 162 Щербіна
Марія
Сергіївна
2017 Вінницька
II фізики
2014 1600.00
II фізики
2015
I фізики
2016
III фізики
III інформатики
2017
163 163 Макарович
Адальберт
Віталійович
2018 Закарпатська
~ фізики
2015 1598.54
II інформатики
2016
~ фізики
I інформатики
технології програмування
2017
I інформатики
2018
164 164 Марініченко
Марія
Андріївна
2018 Полтавська
II економіки
2016 1596.47
II економіки
2017
I економіки
II мікроекономіка та макроекономіка
2018
165 165 Бабенко
Михайло
Павлович
2014 Харківська
I інформатики
2013 1589.84
I інформатики
I технології програмування
2014
166 166 Домаренко
Ольга
Ярославівна
2016 Полтавська
III французької мови
2014 1587.39
III французької мови
III історичне краєзнавство
2015
III французької мови
I історичне краєзнавство
2016
167 167 Буй
Соломія
Іванівна
2012 Львівська
I журналістика
2010 1581.53
I журналістика
2011
I журналістика
2012
168 168 Попов
Нікіта
Вікторович
2014 Сумська
екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2012 1581.03
I інформаційних технологій
2013
I інформаційних технологій
II іnternet-технології та WEB дизайн
2014
169 169 Подоляка
Тетяна
Олегівна
2016 Сумська
III правознавства
I українська мова
2014 1580.58
II правознавства
українська мова
2015
II правознавства
2016
170 170 Коржук
Єлизавета
Любомирівна
2019 Івано-Франківська
II англійської мови
III всесвітня історія
2018 1579.43
~ англійської мови
I історичне краєзнавство
2019
171 171 Музичук
Олексій
Михайлович
2019 Івано-Франківська
II біології
2016 1576.82
II біології
2017
II біології
2018
III біології
II валеологія
2019
172 172 Леонова
Кіра
Ігорівна
2015 Харківська
III української мови і літератури
II російська література
2013 1576.39
~ української мови і літератури
II українська література
2014
~ української мови і літератури
I українська література
2015
173 173 Лавріненко
Ярослав
Сергійович
2011 Черкаська
III технології програмування
III теоретична фізика
2010 1570.27
II технології програмування
I теоретична фізика
2011
174 174 Шатов
Сергій
Юрійович
2015 Запорізька
III технології програмування
2012 1569.44
III інформатики
технології програмування
2013
III інформатики
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2014
II інформатики
комп`ютерні системи та мережі
2015
175 175 Обертас
Андрій
Сергійович
2019 Волинська
III математики
2016 1563.09
~ фізики
III математики
III математика
2017
III математики
II астрономії
математика
2018
~ математики
математичне моделювання
2019
176 176 Герасимчук
Максим
Вадимович
2015 Рівненська
III хімії
2014 1561.20
III хімії
I охорона довкілля та раціональне природокористування
II хімія
2015
177 177 Хохлов
Христофор
Володимирович
2014 м. Київ
I хімії
2013 1556.41
I хімії
II хімія
2014
178 178 Косменюк
Вікторія
Юріївна
2011 Черкаська
мікроекономіка та макроекономіка
II зарубіжна література
2010 1550.92
III мікроекономіка та макроекономіка
I зарубіжна література
російська мова
2011
179 179 Сідлецький
Станіслав
Валентинович
2016 Рівненська
III іnternet-технології та WEB дизайн
2014 1550.66
III технологічні процеси та перспективні технології
2015
II фінанси, грошовий обіг і кредит
I аерофізика та космічні дослідження
2016
180 180 Загородня
Дарина
Олександрівна
2016 Сумська
II української мови і літератури
2013 1550.00
III української мови і літератури
2014
I української мови і літератури
2015
I української мови і літератури
2016
181 181 Борзяк
Андрій
Володимирович
2016 Черкаська
III фізики
2013 1550.00
II фізики
~ інформатики
2014
III фізики
II інформатики
2015
II інформатики
2016
182 182 Скибицький
Нікіта
Максимович
2016 м. Київ
II хімії
2013 1550.00
I математики
2014
II математики
2015
II математики
2016
183 183 Смірнов
Денис
Олегович
2015 Харківська
III інформатики
I математики
2013 1550.00
II математики
2014
I математики
2015
184 184 Хрякова
Надія
Олегівна
2016 Харківська
I історії
2013 1550.00
II історії
2014
I історії
2015
III історії
2016
185 185 Ківва
Ярослав
Сергійович
2016 м. Київ
II математики
2013 1550.00
II математики
2014
II математики
2015
I математики
2016
186 186 Пилипко
Катерина
Владиславівна
2017 Сумська
III біології
2014 1550.00
I біології
2015
II біології
2016
I біології
2017
187 187 Олексин
Ярослава
Миколаївна
2017 Івано-Франківська
I історії
2014 1550.00
II історії
2015
I історії
2016
III історії
2017
188 188 Балас
Дмитро
Анатолійович
2017 Київська
II історії
2014 1550.00
I історії
2015
II історії
2016
II історії
2017
189 189 Ящук
Євген
Романович
2017 Житомирська
II історії
2014 1550.00
III історії
2015
I історії
2016
I історії
2017
190 190 Майборода
Тетяна
Ігорівна
2018 Полтавська
I української мови і літератури
2015 1550.00
III української мови і літератури
2016
II української мови і літератури
2017
I української мови і літератури
2018
191 191 Стречень
Матвій
Володимирович
2017 Вінницька
~ математики
III інформатики
2015 1550.00
II інформатики
III математики
2016
I інформатики
III математики
2017
192 192 Кришталь
Віктор
Олегович
2018 м. Київ
II фізики
2015 1550.00
II фізики
2016
II фізики
2017
I фізики
2018
193 193 Устименко
Євген
Олександрович
2018 Чернігівська
I хімії
2015 1550.00
II хімії
2016
II олімпіадиз хімії
2017
II хімії
2018
194 194 Гончаренко
Валерія
Олександрівна
2019 Черкаська
II біології
2016 1550.00
I біології
2017
II біології
2018
II біології
2019
195 195 Юрченко
Олена
Володимирівна
2018 Житомирська
I історії
2015 1547.74
Житомирська
історія України
2016
Житомирська
I історії
2017
II історії
2018
196 196 Сопронюк
Тетяна
Михайлівна
2014 Рівненська
I української мови і літератури
2013 1547.23
I української мови і літератури
I українська література
2014
197 197 Ємець
Денис
Вадимович
2014 Черкаська
III географії
охорона довкілля та раціональне природокористування
II соціологія
2013 1547.20
I охорона довкілля та раціональне природокористування
2014
198 198 Пещикова
Катерина
Ігорівна
2016 Харківська
III біології
II екологія
2015 1545.39
II біології
I лісознавство
2016
199 199 Процюк
Антон
Степанович
2015 Івано-Франківська
I історії
2013 1543.88
I історії
2014
II історії
III всесвітня історія
2015
200 200 Прощенко
Вадим
Сергійович
2019 Сумська
III хімії
III математики
2016 1539.26
Сумська
~ олімпіадиз хімії
II прикладна математика
2017
Сумська
III економіки
~ математики
прикладна математика
матеріалознавство
2018

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.