Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Рік Сумарна оцінка
151 151 Шкредко
Андрій
Іванович
2018 Івано-Франківська
II мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2016 1031.18
I технології програмування
2018
152 152 Джума
Ахмад
Ахмадович
2013 Кіровоградська
II загальна біологія
2011 1030.07
III загальна біологія
2012
II загальна біологія
2013
153 153 Роговська
Софія
Юріївна
2018 Львівська
I німецька мова
2017 1029.98
II німецька мова
2018
154 154 Альошин
Данило
Володимирович
2014 Запорізька
III екологія
2013 1027.72
II лісознавство
II загальна біологія
2014
155 155 Бундзяк
Ольга
Петрівна
2018 Івано-Франківська
III зоологія, ботаніка
2016 1022.81
III зоологія, ботаніка
2017
II зоологія, ботаніка
медицина
2018
156 156 Лук`янова
Олена
Олександрівна
2015 Одеська
III екологія
2013 1020.60
III охорона довкілля та раціональне природокористування
2014
гідрологія
II охорона довкілля та раціональне природокористування
2015
157 157 Кулянда
Ірина
Вікторівна
2014 Львівська
I літературна творчість
2013 1020.15
I літературна творчість
2014
158 158 Геращенко
Катерина
Сергіївна
2018 Дніпропетровська
I математичне моделювання
2017 1017.05
I математика
2018
159 159 Яцура
Максим
Володимирович
2013 Дніпропетровська
I інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2012 1016.01
II інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2013
160 160 Кондаурова
Анастасія
Миколаївна
2017 Кіровоградська
електроніка та приладобудування
III астрономія та астрофізика
2016 1014.77
III електроніка та приладобудування
III астрономія та астрофізика
2017
161 161 Свистунов
Костянтин
Володимирович
2020 Кіровоградська
II мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
II теоретична фізика
2019 1010.21
162 162 Рижова
Аліса
Денисівна
2018 Чернігівська
III французька мова
2016 1002.79
французька мова
2017
II французька мова
2018
163 163 Палій
Вікторія
Сергіївна
2010 Черкаська
II релігієзнавство та історія релігії
III фінанси, грошовий обіг і кредит
III українська мова
2010 1000.89
164 164 Косович
Віталій
Віталійович
2017 Львівська
I історичне краєзнавство
2017 1000.50
165 165 Телячий
Вадим
Юрійович
2017 Хмельницька
I історичне краєзнавство
2017 1000.50
166 166 Головацька
Яна
Володимирівна
2021 Чернівецька
I теоретична фізика
2019 1000.50
167 167 Дубина
Андрій
Миколайович
2016 Черкаська
I гідрологія
2015 1000.01
I гідрологія
2016
168 168 Чугай
Ярослав
Вікторович
2018 Кіровоградська
технологічні процеси та перспективні технології
2016 996.44
інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
експериментальна фізика
2017
III інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
експериментальна фізика
2018
169 169 Пещикова
Катерина
Ігорівна
2016 Харківська
II екологія
2015 995.39
I лісознавство
2016
170 170 Шиловських
Олександр
Сергійович
2017 Івано-Франківська
II агрономія
II хімія
2017 994.83
171 171 Амброс
Всеволод
Володимирович
2017 Кіровоградська
II авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
2016 994.47
II авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
II теоретична фізика
2017
172 172 Франчук
Христина
Ігорівна
2013 Тернопільська
II всесвітня історія
I правознавство
2013 993.88
173 173 Студеняк
Віктор
Ігорович
2014 Закарпатська
II німецька мова
2013 993.12
I німецька мова
експериментальна фізика
2014
174 174 Гармаш
Владислав
Євгенійович
2013 Полтавська
II геологія, геохімія та мінералогія
2012 989.27
I геологія, геохімія та мінералогія
2013
175 175 Домаренко
Ольга
Ярославівна
2016 Полтавська
III історичне краєзнавство
2015 987.39
I історичне краєзнавство
2016
176 176 Фотій
Юрій
Олександрович
2019 Чернівецька
III соціологія
2017 984.01
II соціологія
2018
правознавство
II соціологія
2019
177 177 Матюніна
Тетяна
Володимирівна
2011 Харківська
III лісознавство
2010 976.27
II лісознавство
2011
178 178 Максимов
Микола
Валерійович
2017 Рівненська
II психологія
2016 976.00
II психологія
2017
179 179 Лахмотов
Костянтин
Олексійович
2019 Сумська
III археологія
2018 974.59
I археологія
2019
180 180 Погасій
Наталія
Едуардівна
2013 Дніпропетровська
I науково-технічна творчість та винахідництво
2012 973.96
II науково-технічна творчість та винахідництво
2013
181 181 Нерода
Софія
Андріївна
2018 Волинська
I журналістика
2017 972.21
II журналістика
2018
182 182 Павлюк
Юлія
Миколаївна
2020 Волинська
II етнологія
2018 971.72
II етнологія
II фольклористика
2019
183 183 Мельник
Катерина
Миколаївна
2019 Кіровоградська
мікроекономіка та макроекономіка
2018 971.62
I економічна теорія та історія економічної думки
2019
184 184 Лаврінець
Аліна
Миколаївна
2014 Чернігівська
II історичне краєзнавство
2013 965.95
I історичне краєзнавство
2014
185 185 Гопанчук
Катерина
Михайлівна
2013 Харківська
III фольклористика
2012 965.70
I фольклористика
2013
186 186 Петрушенко
Едуард
Сергійович
2018 Сумська
гідрологія
2016 964.67
II гідрологія
2017
I гідрологія
2018
187 187 Фішензон
Ілля
Феліксович
2017 Харківська
I медицина
2016 964.02
I медицина
2017
188 188 Мартинюк
Тетяна
Сергіївна
2013 Львівська
I математика
2013 962.24
189 189 Радик
Катерина
Романівна
2018 Донецька
I мистецтвознавство
2016 960.37
I мистецтвознавство
2017
190 190 Анцибора
Єлизавета
Віталіївна
2020 м. Київ
I мистецтвознавство
2019 958.79
191 191 Мітнічук
Богдан
Олександрович
2018 Житомирська
III філософія
2017 958.61
I мікроекономіка та макроекономіка
III соціологія
2018
192 192 Кікіджан
Катерина
Олексіївна
2014 Харківська
III російська мова
2013 957.97
II російська мова
2014
193 193 Краснокутський
Антон
Юрійович
2013 Харківська
I мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2012 957.83
II технології програмування
2013
194 194 Костенко
Роман
Тарасович
2020 Дніпропетровська
I математичне моделювання
2019 957.79
195 195 Марущак
Анастасія
Русланівна
2016 Волинська
I журналістика
2015 955.66
I журналістика
2016
196 196 Краснокутська
Софія
Юріївна
2019 Харківська
II мікроекономіка та макроекономіка
2017 955.55
III економічна теорія та історія економічної думки
2018
III мікроекономіка та макроекономіка
2019
197 197 Лучка
Юрій
Володимирович
2019 Тернопільська
I матеріалознавство
2017 955.48
III матеріалознавство
2018
III екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2019
198 198 Король
Роман
Володимирович
2014 Волинська
III екологія
2013 954.53
I хімія
2014
199 199 Дмітрієв
Святослав
Станіславович
2016 Харківська
III кліматологія та метеорологія
2015 954.27
I кліматологія та метеорологія
2016
200 200 Риженко
Тетяна
Григорівна
2017 Чернігівська
II екологія
2016 954.27
Чернігівська
III історичне краєзнавство
2017

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.