Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Рік Сумарна оцінка
201 201 Свідерська
Яна
Юріївна
2018 Черкаська
III зарубіжна література
2017 952.74
I зарубіжна література
III прикладна математика
2018
202 202 Горшеніна
Євгенія
Олександрівна
2013 Сумська
III кліматологія та метеорологія
2012 951.10
I кліматологія та метеорологія
2013
203 203 Приходько
Андрій
Олексійович
2020 Волинська
електроніка та приладобудування
астрономія та астрофізика
2018 950.01
III електроніка та приладобудування
III аерофізика та космічні дослідження
2019
204 204 Івлєв
Кирило
Олександрович
2018 Донецька
III історичне краєзнавство
III філософія
2017 948.85
філософія
2018
205 205 Калевич
Олександр
Володимирович
2014 Вінницька
III електроніка та приладобудування
2013 948.84
I технологічні процеси та перспективні технології
2014
206 206 Семенченко
Поліна
Андріївна
2020 Запорізька
II електроніка та приладобудування
2018 947.88
III теоретична фізика
2019
207 207 Мідяний
Михайло
Васильович
2011 Львівська
I німецька мова
2010 947.81
III німецька мова
2011
208 208 Соловей
Дар`я
Іванівна
2017 Сумська
II економічна теорія та історія економічної думки
2016 947.20
III економічна теорія та історія економічної думки
III мікроекономіка та макроекономіка
2017
209 209 Земка
Олена
Валеріївна
2016 Черкаська
I німецька мова
2015 946.12
безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2016
210 210 Єськова
Олександра
Сергіївна
2014 АР Крим
II агрономія
2012 929.27
I агрономія
2013
агрономія
2014
211 211 Лівочка
Анастасія
Павлівна
2017 Львівська
науково-технічна творчість та винахідництво
2015 928.87
II науково-технічна творчість та винахідництво
2016
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2017
212 212 Федоров
Олександр
Сергійович
2015 Миколаївська
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2012 927.00
інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2013
II математичне моделювання
2015
213 213 Підволоцька
Віолетта
Юріївна
2015 Дніпропетровська
II математика
2014 925.45
I математика
2015
214 214 Капелюха
Анна
Олексіївна
2017 Чернігівська
II зоологія, ботаніка
2015 924.78
II хімія
2016
215 215 Черпак
Олег
Ярославович
2012 Івано-Франківська
II теоретична фізика
2011 924.57
II експериментальна фізика
2012
216 216 Канцедал
Георгій
Олегович
2015 Полтавська
III теоретична фізика
2013 923.80
II експериментальна фізика
2014
II теоретична фізика
2015
217 217 Проценко
Світлана
Олексіївна
2012 Харківська
III релігієзнавство та історія релігії
2011 920.73
I релігієзнавство та історія релігії
2012
218 218 Мелкумян
Ігор
Альбертович
2012 Луганська
III математика
2011 919.74
I прикладна математика
2012
219 219 Іванов
Антон
Євгенович
2013 Харківська
II науково-технічна творчість та винахідництво
2011 919.52
III теоретична фізика
2012
II англійська мова
2013
220 220 Щербак
Олександр
Андрійович
2018 Харківська
II валеологія
2017 919.46
I валеологія
2018
221 221 Гапуненко
Альона
Валентинівна
2011 Житомирська
II релігієзнавство та історія релігії
2010 918.08
II релігієзнавство та історія релігії
2011
222 222 Квятковська
Вікторія
Дмитрівна
2017 Львівська
III журналістика
2016 917.89
II журналістика
2017
223 223 Семерак
Данило
Остапович
2017 м. Київ
I авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
2016 917.51
I авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
2017
224 224 Криворучко
Ніколай
Вадимович
2014 Запорізька
II науково-технічна творчість та винахідництво
2013 916.84
III науково-технічна творчість та винахідництво
II експериментальна фізика
2014
225 225 Сеніва
Катерина
Романівна
2015 Хмельницька
II матеріалознавство
2013 915.41
III матеріалознавство
2014
II матеріалознавство
2015
226 226 Бірюкова
Анна
Михайлівна
2016 Херсонська
математика
2014 914.88
інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
II прикладна математика
2015
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2016
227 227 Лесько
Владислав
Олександрович
2017 Херсонська
III мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2016 910.08
I інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2017
228 228 Федюк
Віталій
Владленович
2015 Харківська
I археологія
2014 905.87
II археологія
2015
229 229 Московець
Наталія
Сергіївна
2015 Сумська
теоретична фізика
2013 905.32
III технології програмування
III теоретична фізика
2014
III технології програмування
теоретична фізика
2015
230 230 Григорович
Олег
Андрійович
2018 Львівська
II інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
III експериментальна фізика
2017 905.00
III технологічні процеси та перспективні технології
III експериментальна фізика
2018
231 231 Стаханська
Анастасія
Олександрівна
2019 Тернопільська
II медицина
2018 901.53
I медицина
2019
232 232 Матвіюк
Ірина
Володимирівна
2014 Волинська
інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
III математика
2013 899.90
III безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
III прикладна математика
2014
233 233 Древаль
Олег
Леонідович
2011 м. Київ
III електроніка та приладобудування
2010 897.86
II електроніка та приладобудування
2011
234 234 Пелешенко
Олена
Юріївна
2012 м. Київ
I українська література
2012 895.37
235 235 Білобородов
Артем
Андрійович
2013 Харківська
II математика
2012 893.47
III прикладна математика
III науково-технічна творчість та винахідництво
2013
236 236 Хапрова
Дар`я
Володимирівна
2017 Запорізька
III кліматологія та метеорологія
2015 892.71
II гідрологія
2016
III гідрологія
2017
237 237 Трегуб
Дар`я
Андріївна
2013 Полтавська
II мистецтвознавство
2012 892.32
I мистецтвознавство
2013
238 238 Михальченко
Марія
Борисівна
2018 Харківська
III ветеринарія та зоотехнія
2017 890.71
I ветеринарія та зоотехнія
2018
239 239 Захарук
Лідія
Ярославівна
2014 Чернівецька
II теоретична фізика
2012 890.26
II експериментальна фізика
2013
III експериментальна фізика
2014
240 240 Лінчаковський
Станіслав
Миколайович
2019 Миколаївська
II технологічні процеси та перспективні технології
III експериментальна фізика
2018 887.66
III технологічні процеси та перспективні технології
експериментальна фізика
2019
241 241 Бєлова
Юлія
Максимівна
2017 Запорізька
II екологія
2016 887.50
II екологія
2017
242 242 Бокатов
Микита
Андрійович
2016 Харківська
I французька мова
2015 885.91
I французька мова
2016
243 243 Куликов
Артур
Дмитрович
2016 Харківська
III технологічні процеси та перспективні технології
2015 885.11
I технологічні процеси та перспективні технології
2016
244 244 Гетало
Станіслав
Валерійович
2012 Сумська
III прикладна математика
2011 884.94
II математика
2012
245 245 Сурник
Петро
Миколайович
2014 Хмельницька
II географія та ландшафтознавство
2013 884.69
I географія та ландшафтознавство
2014
246 246 Баран
Іван
Миронович
0 Чернігівська
I українська мова
2012 884.09
III українська мова
2013
247 247 Паша
Юрій
Анатолійович
2017 Донецька
II агрономія
2016 883.52
I агрономія
2017
248 248 Москаленко
Софія
Михайлівна
2017 Івано-Франківська
теологія, релігієзнавство та історія релігії
2016 883.23
II історичне краєзнавство
2017
249 249 Ткаченко
Павло
Іванович
2010 Дніпропетровська
I математика
2010 881.47
250 250 Спрягайло
Дмитро
Олександрович
2013 Черкаська
III зоологія, ботаніка
2011 881.11
Черкаська
II зоологія, ботаніка
2012
Черкаська
III зоологія, ботаніка
2013

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.