Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Рік Сумарна оцінка
251 251 Полтавський
Артем
Сергійович
2019 Херсонська
II економічна теорія та історія економічної думки
2018 877.94
III економічна теорія та історія економічної думки
2019
252 252 Новицький
Олександр
Сергійович
2014 Миколаївська
математика
2012 877.19
III математичне моделювання
2013
II математичне моделювання
2014
253 253 Чупрій
Діана
Юріївна
2017 м. Київ
I всесвітня історія
II правознавство
2017 876.55
254 254 Омелюх
Антон
Ігорович
2015 Рівненська
електроніка та приладобудування
2014 876.45
III електроніка та приладобудування
астрономія та астрофізика
теоретична фізика
2015
255 255 Удалова
Марія
Сергіївна
2015 Запорізька
II математичне моделювання
2013 876.43
II прикладна математика
2014
III інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2015
256 256 Зеляк
Назарій
Миколайович
2018 Івано-Франківська
теологія, релігієзнавство та історія релігії
II філософія
2017 875.00
II правознавство
2018
257 257 Сергієнко
Денис
Олексійович
2012 Херсонська
математичне моделювання
2010 874.97
III математичне моделювання
2011
III безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
III математичне моделювання
2012
258 258 Рибчинська
Юлія
Віталіївна
2017 Чернівецька
III українська мова
2015 874.74
II українська мова
2016
I українська мова
2017
259 259 Романенко
Дмитро
Романович
2012 Харківська
III правознавство
2010 874.53
III Правознавство
2011
III правознавство
2012
260 260 Дмітрієв
Платон
Олегович
2013 Харківська
I технологічні процеси та перспективні технології
2012 873.38
II технологічні процеси та перспективні технології
2013
261 261 Лійко
Вікторія
Володимирівна
2011 Харківська
I прикладна математика
2011 872.79
262 262 Кордупель
Назарій
Романович
2015 Львівська
охорона довкілля та раціональне природокористування
2013 871.79
III екологія
2014
II охорона довкілля та раціональне природокористування
2015
263 263 Федотов
Олексій
Мирославович
2017 Харківська
мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
аерофізика та космічні дослідження
2016 871.08
III мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
технологічні процеси та перспективні технології
2017
264 264 Падалко
Галина
Анатоліївна
2013 Волинська
II Internet-технології та WEB дизайн
математичне моделювання
2012 870.88
II іnternet-технології та WEB дизайн
2013
265 265 Старка
Андрій
Богданович
2010 Тернопільська
I релігієзнавство та історія релігії
2010 870.79
266 266 Квітка
Ніна
Михайлівна
2013 Харківська
III машинобудування та робототехніка
2012 870.38
I авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
2013
267 267 Дмитренко
Анна
Степанівна
2011 м. Київ
I етнологія
2011 870.27
268 268 Барильченко
Владислав
Федорович
2017 Київська
філософія
2015 868.80
III філософія
2016
I філософія
2017
269 269 Челпанова
Оксана
Геннадіївна
2014 Херсонська
II теоретична фізика
2013 867.99
I теоретична фізика
2014
270 270 Котовський
Тимур
Анатолійович
2011 Київська
I мікроекономіка та макроекономіка
2011 866.45
271 271 Плющ
Домініка
Іванівна
2011 м. Київ
I англійська мова
2011 863.85
272 272 Романова
Анастасія
Романівна
2010 Херсонська
I англійська мова
2010 863.37
273 273 Пугач
Дмитро
Богданович
2016 Львівська
I історичне краєзнавство
2015 863.36
II всесвітня історія
2016
274 274 Ліщинський
Максим
Костянтинович
2019 Чернівецька
II технологічні процеси та перспективні технології
2017 862.43
технологічні процеси та перспективні технології
2018
II технологічні процеси та перспективні технології
2019
275 275 Боровська
Діана
Романівна
2018 Тернопільська
II історичне краєзнавство
2017 862.06
276 276 Попович
Максим
Андрійович
2015 Запорізька
II математичне моделювання
2014 861.55
III математичне моделювання
2015
277 277 Гоц
Богдана
Тарасівна
2019 м. Київ
II українська мова
2018 860.20
I українська мова
2019
278 278 Адаменко
Оксана
Володимирівна
2014 Чернігівська
II мистецтвознавство
2013 858.68
II мистецтвознавство
2014
279 279 Зегельман
Марк
Михайлович
2019 Хмельницька
математика
2018 858.68
I фінанси, грошовий обіг і кредит
III математика
2019
280 280 Карпінська
Олександра
Володимирівна
2016 Рівненська
II українська література
2015 856.80
I українська література
2016
281 281 Тимченко
Катерина
Вадимівна
2017 Черкаська
III російська література
2015 849.28
III зарубіжна література
українська мова
2016
II українська мова
2017
282 282 Лаущенко
Олена
Олександрівна
2014 Волинська
II світова література
2013 847.60
I світова література
2014
283 283 Кучер
Олександр
Сергійович
2016 Тернопільська
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2014 847.45
III екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2015
науково-технічна творчість та винахідництво
2016
284 284 Воробей
Анастасія
Валеріївна
2018 Львівська
I фольклористика
2018 846.36
285 285 Пальок
Марія-Антуанетта
Ігорівна
2019 Закарпатська
II теологія, релігієзнавство та історія релігії
2018 845.75
I теологія, релігієзнавство та історія релігії
2019
286 286 Какуша
Ангеліна
Юріївна
2015 Запорізька
II українська література
2013 841.18
II українська література
2014
українська література
2015
287 287 Кохан
Максим
Сергійович
2012 Чернігівська
I аерофізика та космічні дослідження
2011 840.73
III аерофізика та космічні дослідження
2012
288 288 Верховська
Валерія
Євгенівна
2018 Миколаївська
II зарубіжна література
2017 840.12
I зарубіжна література
2018
289 289 Мневець
Руслан
Олександрович
2014 АР Крим
медицина
2013 839.27
I медицина
2014
290 290 Вишневський
Богдан
Святославович
2016 Тернопільська
I правознавство
2016 836.96
291 291 Вязовецький
Юрій
Володимирович
2010 АР Крим
I прикладна математика
2010 836.75
292 292 Проценко
Катерина
Максимівна
2021 Харківська
I лісознавство
2019 835.65
293 293 Котенко
Наталія
Вікторівна
2013 Запорізька
II російська мова
2012 835.62
російська мова
2013
294 294 Білодон
Артем
Олегович
2013 Одеська
II електроніка та приладобудування
2011 834.60
III електроніка та приладобудування
2012
295 295 Михно
Тетяна
Павлівна
2015 Сумська
I світова література
2014 834.36
світова література
2015
296 296 Тищенко
Валерія
Вікторівна
2018 Херсонська
електроніка та приладобудування
2016 833.79
I електроніка та приладобудування
2018
297 297 Смирнов
Олег
Костянтинович
2014 Донецька
II хімія
2013 831.85
II хімія
2014
298 298 Нєхороших
Микита
Віталійович
2019 Запорізька
інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2018 830.68
I інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2019
299 299 Кравцев
Анатолій
Олександрович
2014 Сумська
математичне моделювання
2012 829.30
III педагогіка
2013
III математичне моделювання
III педагогіка
2014
300 300 Горішний
Максим
Ігорович
2016 Тернопільська
I психологія
2016 827.63

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.