Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Рік Сумарна оцінка
301 301 Лисюк
Анна
Олександрівна
2019 Волинська
правознавство
2017 826.63
II правознавство
2018
III правознавство
2019
302 302 Смішний
Денис
Миколайович
2014 Хмельницька
III технологічні процеси та перспективні технології
2012 825.53
III технологічні процеси та перспективні технології
2013
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2014
303 303 Олевський
Олександр
Вікторович
2016 Дніпропетровська
II експериментальна фізика
2015 825.40
II експериментальна фізика
2016
304 304 Ленной
Олександр
Володимирович
2011 м. Київ
I історія України
2011 824.07
305 305 Шевчук
Олександр
Іванович
2017 Волинська
II хімія
2016 823.85
II хімія
2017
306 306 Небесний
Тарас
Андрійович
2011 Тернопільська
I релігієзнавство та історія релігії
2011 823.60
307 307 Некипелова
Валерія
Володимирівна
2019 Миколаївська
I журналістика
2018 823.33
II журналістика
2019
308 308 Рибалко
Андрій
Андрійович
2013 Рівненська
експериментальна фізика
2012 822.40
II електроніка та приладобудування
III аерофізика та космічні дослідження
2013
309 309 Власов
Ілля
Сергійович
2015 Дніпропетровська
III хімія
2014 822.09
II хімія
2015
310 310 Леськів
Олександр
Андрійович
2016 Київська
III науково-технічна творчість та винахідництво
2015 822.04
I інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2016
311 311 Решетіло
Іван
Максимович
2012 АР Крим
II екологія
2011 822.04
II агрономія
2012
312 312 Друзь
Данило
Русланович
2019 Запорізька
III прикладна математика
2017 820.88
III екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2018
II математика
2019
313 313 Восколович
Олександр
Сергійович
2014 Херсонська
агрономія
2013 820.06
II агрономія
III охорона довкілля та раціональне природокористування
2014
314 314 Мороз
Андрій
Ігорович
2014 Рівненська
III безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2013 820.04
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
III безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2014
315 315 Коновалов
Іван
Павлович
2016 Харківська
II етнологія
2015 819.83
II етнологія
2016
316 316 Шатов
Сергій
Юрійович
2015 Запорізька
III технології програмування
2012 819.44
технології програмування
2013
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2014
комп`ютерні системи та мережі
2015
317 317 Дюлай
Василь
Васильович
2015 Закарпатська
I астрономія та астрофізика
2014 819.41
III астрономія та астрофізика
2015
318 318 Парфьонов
Олександр
Валерійович
2010 м. Київ
I теоретична фізика
2010 817.96
319 319 Сюта
Надія-Анастасія
Богданівна
2015 м. Київ
I мистецтвознавство
2015 817.60
320 320 Третяк
Світлана
Миколаївна
2014 Волинська
зоологія, ботаніка
2012 817.23
II зоологія, ботаніка
2013
III зоологія, ботаніка
2014
321 321 Шимків
Дмитро
Васильович
2014 Харківська
III астрономія та астрофізика
2013 817.09
I аерофізика та космічні дослідження
2014
322 322 Мартинюк
Олександр
Олександрович
2011 Волинська
II технологічні процеси та перспективні технології
2010 817.04
II технологічні процеси та перспективні технології
2011
323 323 Барна
Андрій
Олегович
2013 Тернопільська
мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2011 816.84
II мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2012
III мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2013
324 324 Любінець
Володимир
Ярославович
2010 Львівська
I математичне моделювання
2010 815.54
325 325 Золотих
Євгеній
Володимирович
2012 Кіровоградська
хімія
2011 815.54
II теоретична фізика
III хімія
2012
326 326 Мінаков
Станіслав
Сергійович
2016 Харківська
III технології програмування
2015 814.35
II інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2016
327 327 Левкович
Роман
Юрійович
2017 Львівська
III математичне моделювання
2016 811.07
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
II математичне моделювання
2017
328 328 Ламзін
Олег
Олександрович
2014 Вінницька
I прикладна математика
2014 810.95
329 329 Зубрей
Тарас
Євгенович
2015 Івано-Франківська
II іnternet-технології та WEB дизайн
2014 810.73
I комп`ютерні системи та мережі
2015
330 330 Глєбов
Андрій
Ігорович
2014 м. Севастополь
технології програмування
2011 809.83
II технології програмування
2012
III науково-технічна творчість та винахідництво
2013
технології програмування
2014
331 331 Миргородський
Олександр
Валерійович
2017 Дніпропетровська
III математичне моделювання
2015 808.99
I математика
2016
332 332 Барілко
Вєста
Євгеніївна
2019 Черкаська
I авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
2018 808.11
III комп`ютерні системи та мережі
III авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
2019
333 333 Кравчук
Ірина
Василівна
2020 Полтавська
III астрономія та астрофізика
2017 808.01
III астрономія та астрофізика
2018
III аерофізика та космічні дослідження
2019
334 334 Удовенко
Юлія
Русланівна
2017 Донецька
II екологія
2016 806.58
II охорона довкілля та раціональне природокористування
2017
335 335 Проценко
Ірина
Вікторівна
2019 Харківська
III охорона довкілля та раціональне природокористування
2018 806.07
I охорона довкілля та раціональне природокористування
2019
336 336 Бабаєв
Денис
Андрійович
2012 Закарпатська
II мікроекономіка та макроекономіка
III правознавство
2012 802.79
337 337 Янович
Ольга
Олегівна
2012 Житомирська
III охорона довкілля та раціональне природокористування
2010 802.03
I загальна біологія
2012
338 338 Касєєв
Максим
Дмитрович
2012 АР Крим
II ветеринарія та зоотехнія
2011 800.79
II ветеринарія та зоотехнія
2012
339 339 Міронова
Юлія
Артемівна
2015 Харківська
загальна біологія
2014 799.78
I лісознавство
2015
340 340 Маркевич
Наталія
Богданівна
2012 Тернопільська
Правознавство
2011 799.70
I правознавство
2012
341 341 Ткачук
Тетяна
Сергіївна
2015 Чернівецька
III агрономія
2013 799.35
III агрономія
2014
III агрономія
2015
342 342 Субцельний
Олександр
Володимирович
2015 Хмельницька
I теоретична фізика
2014 798.73
III теоретична фізика
2015
343 343 Гончар
Юлія
Володимирівна
2017 Тернопільська
I правознавство
2017 798.69
344 344 Безчинська
Маргарита
Володимирівна
2019 Рівненська
III українська література
2018 798.47
I французька мова
2019
345 345 Рабінович
Марина
Львівна
2010 Одеська
II правознавство
II англійська мова
2010 797.82
346 346 Новак
Олександр
Сергійович
2013 Харківська
I теологія, релігієзнавство та історія релігії
2013 796.50
347 347 Німець
Олександр
Дмитрович
2015 Харківська
II геологія, геохімія та мінералогія
2014 795.08
II геологія, геохімія та мінералогія
2015
348 348 Щербаков
Олег
Сергійович
2011 АР Крим
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
III математичне моделювання
матеріалознавство
2011 794.63
349 349 Новак
Василь
Мирославович
2014 Івано-Франківська
кліматологія та метеорологія
2013 794.03
I фінанси, грошовий обіг і кредит
2014
350 350 Заремба
Даниїл
Вікторович
2013 Рівненська
III кліматологія та метеорологія
2012 793.43
Рівненська
II кліматологія та метеорологія
2013

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.