Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:
 Змагання:

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Олімпіада Рік Сумарна оцінка
351 351 Громик
Владислав
Сергійович
2017 Чернівецька
~ географії
2014 1329.49
I географії
2015
II географії
2016
I гідрологія
2017
352 352 Іванчук
Владислав
Юрійович
2016 Волинська
I економіки
2015 1325.21
I мікроекономіка та макроекономіка
II економіки
2016
353 353 Капелюха
Анна
Олексіївна
2017 Чернігівська
II зоологія, ботаніка
2015 1324.78
II хімія
III хімії
III екології
2016
354 354 Терентьєв
Максим
Андрійович
2018 Херсонська
III науково-технічна творчість та винахідництво
2016 1324.66
Дніпропетровська
II науково-технічна творчість та винахідництво
~ фізики
2017
Херсонська
I науково-технічна творчість та винахідництво
2018
355 355 Некипелова
Валерія
Володимирівна
2019 Миколаївська
~ української мови і літератури
2016 1323.33
III української мови і літератури
2017
I журналістика
~ української мови і літератури
2018
II журналістика
~ української мови і літератури
2019
356 356 Комарова
Марина
Андріївна
2018 Київська
III російська література
2015 1320.36
II російська мова
2016
II російська мова
2017
II російська мова
2018
357 357 Шевцов
Андрій
Вікторович
2019 Дніпропетровська
I інформаційних технологій
2018 1319.23
II інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
I інформаційних технологій
2019
358 358 Пирогова
Валерія
Вячеславівна
2015 Одеська
I хімія
II хімії
2014 1315.67
II хімії
2015
359 359 Франчук
Орест
Ігорович
2011 Тернопільська
I історичне краєзнавство
I мистецтвознавство
2011 1313.08
360 360 Тезбір
Роксолана
Володимирівна
2015 Львівська
~ української мови і літератури
2013 1312.56
I української мови і літератури
2014
III німецька мова
I української мови і літератури
2015
361 361 Величко
Ірина
Євгенівна
2020 Дніпропетровська
II експериментальна фізика
II фізики
2017 1310.10
III теоретична фізика
II фізики
2018
~ астрономії
2019
362 362 Гордейчик
Арсеній
Євгенійович
2015 м. Київ
II біології
2014 1307.88
I валеологія
II біології
2015
363 363 Меланіч
Геннадій
Анатолійович
2018 Дніпропетровська
~ фізики
2016 1306.38
III астрономії
III фізики
2017
II теоретична фізика
III астрономії
III фізики
2018
364 364 Пуляєва
Анна
Павлівна
2016 Кіровоградська
III теоретична фізика
2014 1304.80
теоретична фізика
~ математики
2015
I екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
III теоретична фізика
2016
365 365 Котов
Денис
Олегович
2013 Запорізька
III машинобудування та робототехніка
2011 1303.32
II електроніка та приладобудування
2012
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2013
366 366 Мазанов
Максим
Володимирович
2015 Харківська
II фізики
2013 1303.32
II фізики
2014
III теоретична фізика
II фізики
2015
367 367 Головацька
Яна
Володимирівна
2021 Чернівецька
~ фізики
2018 1300.50
I теоретична фізика
~ фізики
~ інформатики
2019
368 368 Зуєв
Антон
Миколайович
2015 Вінницька
III математики
2013 1300.00
II інформатики
II математики
2014
III математики
III інформатики
2015
369 369 Щерба
Максим
Юрійович
2017 Львівська
II хімії
2014 1300.00
III інформатики
2015
III інформатики
2016
II фізики
III інформатики
2017
370 370 Ленська
Катерина
Ігорівна
2017
~ хімії
2014 1300.00
III математики
II інформатики
2015
III інформатики
~ математики
2016
II інформатики
2017
371 371 Манько
Анна
Іванівна
2017 Львівська
II інформаційних технологій
2014 1300.00
II інформаційних технологій
2015
~ інформаційних технологій
2016
I інформаційних технологій
2017
372 372 Гаценко
Іван
Валерійович
2017 Херсонська
II історії
2014 1300.00
~ історії
2015
I історії
2016
II історії
2017
373 373 Тихомиров
Валентин
Олегович
2019 Івано-Франківська
~ економіки
2016 1300.00
I економіки
2017
I економіки
2018
III економіки
2019
374 374 Гусак
Давид
Андрійович
2020 Сумська
II фізики
2016 1300.00
м. Київ
I фізики
2017
м. Київ
II фізики
2018
м. Київ
~ фізики
2019
375 375 Бакай
Василь
Васильович
2019 м. Київ
II хімії
II математики
2016 1300.00
III олімпіадиз хімії
~ математики
2017
III хімії
2018
~ хімії
2019
376 376 Денисенко
Максим
Вадимович
2016 Миколаївська
I історії
2015 1299.50
II історія України
I історії
2016
377 377 Новак
Олександр
Сергійович
2013 Харківська
I теологія, релігієзнавство та історія релігії
I історії
2013 1296.50
378 378 Кацімон
Тетяна
Андріївна
2019 Київська
I соціологія
2018 1287.30
I соціологія
2019
379 379 Комашня
Михайло
Євгенович
2019 м. Київ
II хімії
2016 1286.32
III олімпіадиз хімії
2017
III хімії
2018
I хімія
2019
380 380 Устьянцева
Валентина
Дмитрівна
2017 Київська
III охорона довкілля та раціональне природокористування
II біології
2016 1286.02
II екологія
II біології
2017
381 381 Цибуляк
Владислав
Степанович
2016 Чернівецька
II географії
2013 1285.68
III географії
2014
III географії
2015
II гідрологія
III географії
2016
382 382 Ткачук
Ярослава
Олександрівна
2015 Полтавська
загальна біологія
~ української мови і літератури
2013 1285.22
III загальна біологія
2014
I загальна біологія
2015
383 383 Хланта
Вероніка
Романівна
2019 Закарпатська
II географії
2017 1283.42
I географії
2018
III фольклористика
III української мови і літератури
2019
384 384 Полтавський
Артем
Сергійович
2019 Херсонська
~ інформатики
2017 1277.94
II економічна теорія та історія економічної думки
~ інформатики
2018
III економічна теорія та історія економічної думки
III інформатики
2019
385 385 Лисюк
Анна
Олександрівна
2019 Волинська
правознавство
2017 1276.63
II правознавство
II правознавства
2018
III правознавство
~ правознавства
2019
386 386 Лагода
Віталій
Володимирович
2014 Волинська
агрономія
2012 1275.88
II біології
2013
II агрономія
II біології
2014
387 387 Савастру
Станіслав
Вікторович
2018 Одеська
~ фізики
2016 1275.41
II астрономії
~ фізики
2017
II астрономія та астрофізика
II астрономії
2018
388 388 Обозний
Максим
Васильович
2020 Харківська
I інформатики
2018 1275.39
II технології програмування
I інформатики
2019
389 389 Веремчук
Максим
Романович
2016 Рівненська
III математики
2013 1273.62
~ математики
2014
математичне моделювання
III математики
2015
II математика
~ математики
2016
390 390 Єфремов
Олександр
Миколайович
2015 Житомирська
II інформатики
2013 1269.13
II інформатики
2014
мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
II інформатики
2015
391 391 Павлюк
Михайло
Володимирович
2016 Волинська
III фізики
2013 1267.37
III фізики
2014
III технологічні процеси та перспективні технології
II фізики
2015
технологічні процеси та перспективні технології
III фізики
2016
392 392 Невінчана
Наталія
Віталіївна
2016 м. Київ
I економіки
2015 1265.04
III мікроекономіка та макроекономіка
I економіки
2016
393 393 Хромець
Богдан
Вадимович
2015 м. Київ
II фізики
2013 1260.14
III фізики
2014
I математичне моделювання
III фізики
2015
394 394 Сидоренко
Олена
Юріївна
2017 Донецька
III мистецтвознавство
I російської мови та літератури
2015 1258.28
I російської мови та літератури
2017
395 395 Мельничук
Владислав
Сергійович
2018 Вінницька
III математики
2015 1257.21
III географії
2016
II науково-технічна творчість та винахідництво
~ математики
2017
II науково-технічна творчість та винахідництво
~ математики
2018
396 396 Баловсяк
Олеся
Сергіївна
2013 Чернівецька
I мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
I економіки
2013 1255.35
397 397 Цимбаліста
Євгенія
Сергіївна
2016 Дніпропетровська
II фізики
2013 1255.13
III теоретична фізика
I фізики
2015
~ фізики
2016
398 398 Мосійчук
Юрій
Леонідович
2016 Рівненська
I екології
2015 1252.79
III агрономія
I екології
2016
399 399 Федько
Андрій
Михайлович
2016 Львівська
III хімії
2013 1250.00
II хімії
2014
I хімії
2015
III хімії
2016
400 400 Аміс
Дар`я
Костянтинівна
2016 Дніпропетровська
II російської мови і літератури
2013 1250.00
Дніпропетровська
I російської мови і літератури
2014
Дніпропетровська
III біології
2015
Дніпропетровська
III біології
2016

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.