Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:
 Змагання:

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) Олімпіада МАН Рік Сумарна оцінка
401 401 Ковальова
Вікторія
Євгенівна
2017 Харківська
II фізики
2014 1250.00
II фізики
2015
II фізики
2016
III фізики
2017
402 402 Паладійчук
Іван-Любомир
Сергійович
2017 Рівненська
II географії
2014 1250.00
II географії
2015
II географії
2016
III географії
2017
403 403 Дасюк
Антон
Максимович
2016 Чернігівська
~ інформатики
~ інформаційних технологій
2014 1250.00
~ інформатики
II інформаційних технологій
2015
~ інформатики
I інформаційних технологій
2016
404 404 Новікова
Євгенія
Олександрівна
2017 Донецька
II історії
2014 1250.00
II історії
2015
III історії
2016
II історії
2017
405 405 Решетніков
Всеволод
Сергійович
2017 м. Київ
III математики
2014 1250.00
II математики
2015
II математики
2016
II математики
2017
406 406 Мазур
Марина
Олександрівна
2018 Харківська
II хімії
2015 1250.00
II хімії
2016
III олімпіадиз хімії
2017
II хімії
2018
407 407 Угнівенко
Аліна
Олександрівна
2019 Київська
II української мови і літератури
2016 1250.00
III української мови і літератури
2017
II української мови і літератури
2018
II української мови і літератури
2019
408 408 Кулагіна
Єлизавета
Сергіївна
2019 Сумська
III біології
2016 1250.00
II біології
2017
I біології
2018
III біології
2019
409 409 Кузьменко
Альона
Сергіївна
2019 Чернігівська
II географії
2016 1250.00
I географії
2017
III географії
2018
III географії
2019
410 410 Шидлось
Софія
Маркіянівна
2019 Львівська
II географії
2016 1250.00
II географії
2017
II географії
2018
III географії
2019
411 411 Гаврилюк
Ярослав
Сергійович
2019 Рівненська
III географії
2016 1250.00
III географії
2017
II географії
2018
I географії
2019
412 412 Безкоровайний
Станіслав
Васильович
2019 Полтавська
II хімії
2016 1250.00
III олімпіадиз хімії
2017
II інформатики
2018
II інформатики
2019
413 413 Загородній
Андрій
Юрійович
2020 м. Київ
III математики
I фізики
2018 1250.00
III математики
II фізики
2019
414 414 Сінявін
Владислав
Валерійович
2015 Харківська
II правознавства
III правознавство
2014 1245.67
I правознавства
III правознавство
2015
415 415 Мусій
Юлія
Романівна
2018 Львівська
II соціологія
2016 1243.61
II педагогіка
III соціологія
2017
II педагогіка
III соціологія
2018
416 416 Тимчій
Анна
Олегівна
2018 Волинська
II лісознавство
2016 1242.68
II лісознавство
2017
III екології
II лісознавство
2018
417 417 Чебанова
Марія
Володимирівна
2012 м. Київ
II зарубіжна література
2011 1239.19
I англійська мова
2012
418 418 Пекарський
Юрій
Вікторович
2015 Чернівецька
II астрономії
2013 1235.41
II астрономії
2014
II астрономії
астрономія та астрофізика
2015
419 419 Мельник
Катерина
Сергіївна
2017 Кіровоградська
~ французької мови
2015 1232.35
~ французької мови
III французька мова
2016
I французької мови
II французька мова
2017
420 420 Тарнавський
Петро
Володимирович
2017 Львівська
~ математики
2014 1231.61
III математики
2015
III математики
2016
III математики
II математика
2017
421 421 Канцедал
Георгій
Олегович
2015 Полтавська
III фізики
III теоретична фізика
2013 1223.80
~ фізики
II експериментальна фізика
2014
II теоретична фізика
2015
422 422 Лук`янова
Олена
Олександрівна
2015 Одеська
III екологія
2013 1220.60
~ фізики
III охорона довкілля та раціональне природокористування
2014
~ астрономії
гідрологія
II охорона довкілля та раціональне природокористування
2015
423 423 Блєднова
Дар`я
Сергіївна
2017 Харківська
I російська література
2016 1220.38
II російська література
2017
424 424 Андрієвська
Вікторія
Борисівна
2019 Київська
I екології
2018 1220.08
III екології
I екологія
2019
425 425 Юрченко
Юліана
Андріївна
2018 Закарпатська
~ математики
2015 1219.24
II фізики
2016
~ астрономії
~ фізики
екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2017
~ інформатики
III теоретична фізика
2018
426 426 Криворучко
Ніколай
Вадимович
2014 Запорізька
III фізики
II науково-технічна творчість та винахідництво
2013 1216.84
~ фізики
III науково-технічна творчість та винахідництво
II експериментальна фізика
2014
427 427 Халавка
Остап
Андрійович
2015 Львівська
історія України
2014 1216.82
II історія України
I фінанси, грошовий обіг і кредит
2015
428 428 Овсянніков
Роман
Тарасович
2018 Харківська
I аерофізика та космічні дослідження
2017 1215.83
II астрономія та астрофізика
II експериментальна фізика
2018
429 429 Подолянко
Микола
Ярославович
2017 Івано-Франківська
III економіки
2015 1213.40
I економіки
2016
II економіки
математика
2017
430 430 Полосухін
Володимир
Андрійович
2014 Черкаська
III фізики
III інформатики
2013 1212.27
II інформатики
математичне моделювання
II теоретична фізика
2014
431 431 Стоцька
Валентина
Ігорівна
2016 Житомирська
агрономія
2014 1209.91
II екології
III екологія
2015
III екології
III зоологія, ботаніка
2016
432 432 Марченко
Ірина
Юріївна
2013 Черкаська
II релігієзнавство та історія релігії
2011 1209.12
мистецтвознавство
II релігієзнавство та історія релігії
2012
II теологія, релігієзнавство та історія релігії
2013
433 433 Левкович
Ірина
Романівна
2020 Волинська
II біології
2018 1203.32
I біології
II агрономія
2019
434 434 Рашковецький
Михайло
Михайлович
2015 Одеська
II фізики
2013 1200.00
II фізики
2014
I фізики
2015
435 435 Малащук
Андрій
Сергійович
2015 Харківська
I хімії
2013 1200.00
II хімії
2014
II хімії
2015
436 436 Воробей
Роман
Вікторович
2015 Волинська
II географії
2013 1200.00
II географії
2014
I географії
2015
437 437 Коваль
Богдан
Сергійович
2015 Вінницька
II географії
2013 1200.00
I економіки
2014
II економіки
2015
438 438 Булатов
Дмитро
Єгорович
2015 м. Київ
III інформатики
2013 1200.00
I інформатики
2014
I інформатики
2015
439 439 Білоус
Анна
Миколаївна
2015 м. Київ
II трудового навчання
2013 1200.00
II трудового навчання
2014
I трудового навчання
2015
440 440 Василенко
Ольга
Олексіївна
2015 Сумська
II трудового навчання
2013 1200.00
II трудового навчання
2014
I трудового навчання
2015
441 441 Запоточний
Олександр
Анатолійович
2015 Хмельницька
I історії
2013 1200.00
II географії
2014
II історії
2015
442 442 Балюк
Богдан
Леонідович
2015 Вінницька
II історії
2013 1200.00
II історії
2014
I історії
2015
443 443 Лебедєв
Павло
Володимирович
2015 Вінницька
II правознавства
2013 1200.00
II правознавства
2014
I правознавства
2015
444 444 Зіммхен
Роман
Куртович
2015 Івано-Франківська
I німецької мови
2013 1200.00
II німецької мови
2014
II німецької мови
2015
445 445 Євлахович
Ірина
Леонідівна
2015 Івано-Франківська
II німецької мови
2013 1200.00
II німецької мови
2014
I німецької мови
2015
446 446 Соколова
Даніелла
Сергіївна
2015 Одеська
I французької мови
2013 1200.00
III французької мови
2014
I французької мови
2015
447 447 Фесенко
Анастасія
Віталіївна
2015 Київська
I французької мови
2013 1200.00
м. Київ
III французької мови
2014
м. Київ
I французької мови
2015
448 448 Бабієнко
Ілля
Ростиславович
2016 м. Київ
I математики
2013 1200.00
II математики
2014
II математики
2016
449 449 Альохіна
Анастасія
Олексіївна
2015 м. Київ
II математики
2013 1200.00
II математики
2014
I математики
2015
450 450 Гусак
Тетяна
Володимирівна
2016 м. Київ
II біології
2014 1200.00
м. Київ
II біології
2015
м. Київ
I біології
2016

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.