Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Рік Сумарна оцінка
401 401 Гриценко
Марія
Юріївна
2010 м. Київ
I історичне краєзнавство
2010 764.27
402 402 Капінус
Уляна
Андріївна
2016 Івано-Франківська
III хімія
2014 762.54
III хімія
2015
II медицина
2016
403 403 Яцук
Сергій
Олександрович
2015 Хмельницька
I науково-технічна творчість та винахідництво
2015 762.15
404 404 Лагодівець
Катерина
Миколаївна
2013 Донецька
археологія
2011 760.43
II археологія
2012
II археологія
2013
405 405 Сидоренко
Катерина
Олександрівна
2012 Луганська
I математичне моделювання
2012 760.29
406 406 Ястремська
Ірина
Михайлівна
2013 Тернопільська
I екологія
2013 759.27
407 407 Петрова
Наталія
Василівна
2015 Волинська
II лісознавство
2014 758.01
II лісознавство
2015
408 408 Блага
Олеся
Володимирівна
2011 Закарпатська
фольклористика
III медицина
2010 757.96
фольклористика
медицина
2011
409 409 Гундерчук
Володимир
Олександрович
2011 Тернопільська
машинобудування
2010 757.50
I екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2011
410 410 Комісар
Максим
Володимирович
2014 Сумська
II електроніка та приладобудування
2013 756.96
II електроніка та приладобудування
2014
411 411 Хлєбус
Василь
Леонідович
2012 Херсонська
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2011 756.96
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2012
412 412 Баловсяк
Олеся
Сергіївна
2013 Чернівецька
I мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2013 755.35
413 413 Щербик
Катерина
Андріївна
2013 Волинська
II агрономія
2011 753.70
II агрономія
2013
414 414 Євсюгов
Євген
Ігорович
2014 Львівська
I іnternet-технології та WEB дизайн
2014 753.62
415 415 Єрмоленко
Ірина
Володимирівна
2016 Чернігівська
III соціологія
2014 752.55
II соціологія
2015
II соціологія
2016
416 416 Жигайло
Дем`ян
Сергійович
2015 Одеська
III фольклористика
2014 750.25
I фольклористика
2015
417 417 Дьомін
Ярослав
Володимирович
2010 Харківська
II прикладна математика
2010 750.19
418 418 Балог
Владислав
Анатолійович
2019 Кіровоградська
III педагогіка
2018 749.92
III фольклористика
II педагогіка
2019
419 419 Герасимчук
Арсен
Адамович
2018 Волинська
II астрономія та астрофізика
2015 749.57
III астрономія та астрофізика
2016
теоретична фізика
2017
420 420 Шпак
Тетяна
Миколаївна
2013 Волинська
III українська мова
I педагогіка
2013 749.03
421 421 Аберніхін
Ілля
Олександрович
2019 Дніпропетровська
III авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
2018 748.68
I авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
2019
422 422 Куций
Святослав
Андрійович
2015 Сумська
історичне краєзнавство
2014 746.21
I кліматологія та метеорологія
2015
423 423 Волкова
Анастасія
Анатоліївна
2011 Харківська
II ветеринарія та зоотехнія
2010 745.65
II ветеринарія та зоотехнія
2011
424 424 Авілова
Анастасія
Ігорівна
2013 Донецька
II фольклористика
2012 745.58
III фольклористика
2013
425 425 Смолкін
Олег
Віталійович
2015 Львівська
III безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2014 745.44
I інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2015
426 426 Черевашко
Даніїл
Ростиславович
2013 Кіровоградська
III екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2012 745.03
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2013
427 427 Мороз
Микола
Петрович
2014 Київська
математика
2013 744.89
II математика
III хімія
2014
428 428 Косяк
Семен
Антонович
2020 Донецька
I російська мова
2018 744.67
зарубіжна література
2019
429 429 Тулянцева
Аліса
Дмитрівна
2019 Дніпропетровська
філософія
2017 744.35
I філософія
2018
430 430 Любунь
Роман
Ігорович
2017 Львівська
археологія
2016 743.52
I археологія
2017
431 431 Закутня
Юлія
Олександрівна
2010 Волинська
I українська література
2010 741.29
432 432 Казарова
Ліна
Михайлівна
2013 Херсонська
I російська мова
2012 740.74
433 433 Луняка
Дмитро
Віталійович
2017 Вінницька
III українська література
2016 740.25
I українська література
2017
434 434 Сердюк
Софія
Костянтинівна
2018 Полтавська
III російська література
2016 740.23
I російська література
2017
435 435 Чуряков
Богдан
Віталійович
2016 Запорізька
археологія
2014 740.21
I економічна теорія та історія економічної думки
2016
436 436 Барабаш
Олександра
Андріївна
2013 Житомирська
III українська мова
II педагогіка
2013 740.15
437 437 Гісь
Дмитро
Ігорович
2015 Волинська
комп`ютерні системи та мережі
2013 739.64
III комп`ютерні системи та мережі
2014
комп`ютерні системи та мережі
математичне моделювання
2015
438 438 Прощенко
Вадим
Сергійович
2019 Сумська
II прикладна математика
2017 739.26
прикладна математика
матеріалознавство
2018
439 439 Бронніков
Георгій
Олегович
2015 Дніпропетровська
III безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2014 738.96
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2015
440 440 Кінда
Віталій
Васильович
2014 Рівненська
I технологічні процеси та перспективні технології
2013 738.75
III експериментальна фізика
2014
441 441 Нємцева
Маріанна
Олександрівна
2018 Харківська
III зоологія, ботаніка
2017 738.12
I загальна біологія
2018
442 442 Громовий
Сергій
Сергійович
2010 Черкаська
I Internet-технології та WEB дизайн
2010 737.63
443 443 Івахнюк
Віктор
Миколайович
2019 Київська
екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2018 737.22
I науково-технічна творчість та винахідництво
2019
444 444 Магденко
Валентина
Русланівна
2017 Херсонська
II мікроекономіка та макроекономіка
2016 736.27
II мікроекономіка та макроекономіка
2017
445 445 Безвенюк
Вікторія
Вікторівна
2018 Вінницька
II гідрологія
2017 735.62
всесвітня історія
III гідрологія
2018
446 446 Німилович
Тарас
Олегович
2011 Тернопільська
III хімія
2010 735.29
I хімія
2011
447 447 Папала
Інна
Ігорівна
2011 Тернопільська
I англійська мова
2011 734.99
448 448 Авілов
Іван
Дмитрович
2012 Дніпропетровська
II охорона довкілля та раціональне природокористування
2011 734.12
селекція та генетика
2012
449 449 Ковальчук
Вікторія
Володимирівна
2019 Волинська
III педагогіка
2018 734.00
I педагогіка
2019
450 450 Бабюк
Дмитрій
Юрійович
2018 м. Київ
I всесвітня історія
2018 733.62

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.