Головна Регіони

Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по рокам:
   –––   


  Загальна інформація :

Регіон

  Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище»:

Місце

  ХІІ Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників:

Напрям

Секція

Місце

  ХІІІ Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників:

Напрям

Секція

Місце

  Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» 2016-2017 н.р.:

Місце

  Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії від 16 до 23 років включно):

Напрям

Місце

Секція

  Всеукраїнський конкурс з флористики та фітодизайну «Квіткова симфонія»:

Місце

  Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну “Квітуча Україна”:

Місце

  Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста - 2016»:

Місце

  Всеукраїнська трудова акція школярів «Плекаємо сад» за 2016 рік:

Місце

  Всеукраїнський дитячий фестиваль «Україна - сад»:

Місце

  ХІ Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» для учнів 9-11 років:

Напрям

Місце

Секція

  ХІІ Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»:

Напрям

Місце

Секція

  Всеукраїнськая інтернет-олімпіада «Крок до знань 2017»:

Місце

  Всеукраїнський родинний конкурс «Секрети великоднього хліба»:

Місце

  Міжнародний конкурс «Традиції народів України, Болгарії і Молдови щодо раціонального використання, збереження та відновлення біорізноманіття»:

Місце

  Всеукраїнська трудова акція «Дослідницький марафон» у 2016 році:

Місце

  Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії від 12 до 15 років включно):

Місце

  XVІ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт-2017» та національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2017»:

Місце

  Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»:

Місце

Переможці та учасники

Прізвище Регіон Всеукраїнський конкурс Рейтинговий Бал
2001
(2001)
Курішенко Діана (0) Луганська 500.00
2002
(2002)
Клунна Альбіна (0) Луганська 500.00
2003
(2003)
Мовчанова Марія (0) Луганська 500.00
2004
(2004)
Абишова Саміра (0) Луганська 500.00
2005
(2005)
Хохуля Вікторія (0) Полтавська 500.00
2006
(2006)
Чернова Влада (0) Полтавська 500.00
2007
(2007)
Гладка Ярослава (2025) Полтавська 500.00
2008
(2008)
Мороз Катерина (0) Донецька 500.00
2009
(2009)
Хлудєєв Давид (0) Донецька 500.00
2010
(2010)
Трембецька Ксенія (0) Донецька 500.00
2011
(2011)
Чухлєбова Анастасія (0) Донецька 500.00
2012
(2012)
Степанюк Дарина (0) Донецька 500.00
2013
(2013)
Смаль Оксана (0) Волинська 500.00
2014
(2014)
Бобко Володимир (0) Запорізька 500.00
2015
(2015)
Окружко Ярослав (0) Донецька 500.00
2016
(2016)
Окружко Данило (0) Донецька 500.00
2017
(2017)
Голік Кирило (0) Донецька 500.00
2018
(2018)
Схабицька Марія (0) Чернігівська учасник (2017 р.) 500.00
2019
(2019)
Сибiрський Савва Миколайович (2021) Одеська ІІІ (2017 р.) 500.00
2020
(2020)
Ходик Олександр Сергійович (2020) Донецька учасник (2017 р.) 500.00
2021
(2021)
Тихончик Максим (2020) Житомирська учасник (2017 р.) 480.00
2022
(2022)
Радзивилюк Дмитро (2019) Волинська II (2017 р.) 480.00
2023
(2023)
Дамаскіна Ірина Іванівна (2020) Одеська учасник (2017 р.) 480.00
2024
(2024)
Вознюк Максим Олександрович (2019) Рівненська ІІІ (2017 р.) 470.00
2025
(2025)
Гончар Іван Андрійович (2017) Харківська ІІІ (2017 р.) 460.00
2026
(2026)
Кириченко Олег Володимирович (2017) Харківська ІІІ (2017 р.) 460.00
2027
(2027)
Шелковий Андрій Олексійович (2017) Харківська ІІІ (2017 р.) 460.00
2028
(2028)
Лоточук Олексій Миколайович (2018) Харківська ІІІ (2017 р.) 460.00
2029
(2029)
Алексеєв Микита Федотович (2018) Харківська ІІІ (2017 р.) 460.00
2030
(2030)
Майдан Андрій Олександрович (2017) Одеська ІІІ (2017 р.) 460.00
2031
(2031)
Горєлов Андрій Вадимович (0) м. Київ ІІІ (2017 р.) 460.00
2032
(2032)
Ємчук Віталій Романович (0) м. Київ ІІІ (2017 р.) 460.00
2033
(2033)
Мамчура Максим Сергійович (0) м. Київ ІІІ (2017 р.) 460.00
2034
(2034)
Дамаскіна Ірина (2020) Одеська учасник (2017 р.) 450.00
2035
(2035)
Мотовилов Ігор Юрійович (0) Запорізька учасник (2017 р.) 450.00
2036
(2036)
Сторожук Володимир Володимирович (0) Запорізька учасник (2017 р.) 450.00
2037
(2037)
Коваленко Альона Василівна (2019) Сумська учасник (2017 р.) 430.00
2038
(2038)
Книжник Дар`я Сергіївна (2020) Житомирська учасник (2017 р.) 430.00
2039
(2039)
Дикіна Тетяна (2018) Харківська учасник (2017 р.) 420.00
2040
(2040)
Левак Олександр Олександрович (2019) Волинська учасник (2017 р.) 400.00
2041
(2041)
Махітько Ганна Вікторівна (2018) Донецька учасник (2017 р.) 400.00
2042
(2042)
Решетник Денис Олегович (2019) Волинська учасник (2017 р.) 400.00
2043
(2043)
Чепура Матвій Сергійович (2022) Дніпропетровська учасник (2017 р.) 400.00
2044
(2044)
Ліпін Артур Вікторович (0) Вінницька учасник (2017 р.) 400.00
2045
(2045)
Корзун Аріна (2021) Житомирська учасник (2017 р.) 380.00
2046
(2046)
Мельник Тетяна (2021) Житомирська учасник (2017 р.) 380.00
2047
(2047)
Корольова Єлизавета (2017) Житомирська учасник (2017 р.) 360.00
2048
(2048)
Дячук Владислав (2018) Волинська учасник (2017 р.) 350.00
2049
(2049)
Бурлака Вікторія (0) Вінницька учасник (2017 р.) 330.00
2050
(2050)
Яненко Олександр (2020) Житомирська учасник (2017 р.) 320.00
2051
(2051)
Житковський Андрій Романович (2019) Рівненська учасник (2017 р.) 310.00
2052
(2052)
Іваніщев Ярослав (0) Вінницька учасник (2017 р.) 300.00
2053
(2053)
Книрік Марина (0) Запорізька учасник (2017 р.) 300.00
2054
(2054)
Стаценко Олег (0) Запорізька учасник (2017 р.) 300.00
2055
(2055)
Чернецький Дмитро (0) Запорізька учасник (2017 р.) 300.00
2056
(2056)
Халамандра Яна Петрівна (2019) Хмельницька учасник (2017 р.) 300.00
2057
(2057)
Костенко Валерія (0) м. Київ учасник (2017 р.) 290.00
2058
(2058)
Ніколаєнко Анна (2021) Житомирська учасник (2017 р.) 250.00
2059
(2059)
Поліщук Ангеліна (0) Вінницька учасник (2017 р.) 250.00
2060
(2060)
Сатановська Тетяна (0) Вінницька учасник (2017 р.) 250.00
2061
(2061)
Бушинська Вікторія (0) Вінницька учасник (2017 р.) 250.00
2062
(2062)
Фоміна Оксана (0) Вінницька учасник (2017 р.) 250.00
2063
(2063)
Прусов Артем (0) Полтавська учасник (2017 р.) 110.00
2064
(2064)
Соловйов Станіслав (2018) Харківська учасник (2017 р.) 110.00
2065
(2065)
Драбчук Ілля (2018) Запорізька учасник (2017 р.) 110.00
2066
(2066)
Терьошкін Артем (0) Полтавська учасник (2017 р.) 110.00
2067
(2067)
Голубка Надія (0) Запорізька учасник (2017 р.) 50.00
2068
(2068)
Курбатова Інна Миколаївна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2069
(2069)
Митяй Іван Сергійович (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2070
(2070)
Мельник Вікторія Вікторівна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2071
(2071)
Богданова Наталія Василівна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2072
(2072)
Антонюк Тетяна Андріївна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2073
(2073)
Лосєв Олексій Михайлович (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2074
(2074)
Головецький Ігор Іванович (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2075
(2075)
Орловська Наталія Олександрівна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2076
(2076)
Сидоренко Ірина Володимирівна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2077
(2077)
Козленко Валентина Панасівна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2078
(2078)
Ковальчук Олександр Миколайович (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2079
(2079)
Пекло Олександр Михайлович (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2080
(2080)
Вернигоров Віталій Петрович (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2081
(2081)
Дужук Сніжана Андріївна (0) Подяка (2016 р.) II (2016 р.) 0.00
2082
(2082)
Герасимчук Оксана В`ячеславівна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2083
(2083)
Довгаль Алла Петрівна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2084
(2084)
Гринь Юлія Вікторівна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2085
(2085)
Шапошнік Світлана Миколаївна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2086
(2086)
Закутаєва Ніна Олександрівна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2087
(2087)
Корень Тетяна Іванівна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2088
(2088)
Марущак Оксана Анатоліївна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2089
(2089)
Положій Лідія Василівна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2090
(2090)
Мельник Валентина Анатоліївна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2091
(2091)
Мирна Галина Миколаївна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2092
(2092)
Мокляк Аліна Олексіївна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2093
(2093)
Хабловська Вікторія Вікторівна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2094
(2094)
Абрамчук Ірина Миколаївна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2095
(2095)
Яременко Леся Дмитрівна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2096
(2096)
Лисенко Наталія Анатоліївна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2097
(2097)
Клепач Людмила Володимирівна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2098
(2098)
Семеняк Рита Миколаївна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2099
(2099)
Дзюбук Олеся (0) Рівненська володарь (2016 р.) 0.00
2100
(2100)
Ніконова Анастасія (0) Сумська I (2016 р.) 0.00
2101
(2101)
Олесюк Вадим (0) Сумська I (2016 р.) 0.00
2102
(2102)
Савонік Каріна (0) Волинська I (2016 р.) 0.00
2103
(2103)
ГагаловськуЛюдмила (0) Волинська I (2016 р.) 0.00
2104
(2104)
Мазурчук Інна (0) Волинська I (2016 р.) 0.00
2105
(2105)
Задорожна Марія (0) Вінницька II (2016 р.) 0.00
2106
(2106)
Проценко Тетяна (0) Вінницька II (2016 р.) 0.00
2107
(2107)
Романюк Марія (0) Київська II (2016 р.) 0.00
2108
(2108)
Сініцин Родислав (0) Запорізька II (2016 р.) 0.00
2109
(2109)
Джоков Павло (0) Запорізька II (2016 р.) 0.00
2110
(2110)
Кудря Поліна (0) Запорізька II (2016 р.) 0.00
2111
(2111)
Хемій Юлія (0) Тернопільська II (2016 р.) 0.00
2112
(2112)
Музика Андріана (0) Тернопільська II (2016 р.) 0.00
2113
(2113)
Сабадош Вікторія (0) Закарпатська II (2016 р.) 0.00
2114
(2114)
Мошкіна Валерія (0) Закарпатська II (2016 р.) 0.00
2115
(2115)
Мартиненко Микита (0) Донецька ІІІ (2016 р.) 0.00
2116
(2116)
Гуляєва Ангеліна (0) Донецька ІІІ (2016 р.) 0.00
2117
(2117)
Швець Карина (0) Донецька ІІІ (2016 р.) 0.00
2118
(2118)
Лещенко Ліна (0) Одеська ІІІ (2016 р.) 0.00
2119
(2119)
Величко Євгенія (0) Одеська ІІІ (2016 р.) 0.00
2120
(2120)
Мораренко Анна (0) Одеська ІІІ (2016 р.) 0.00
2121
(2121)
Скоробогата Владислава (0) Житомирська ІІІ (2016 р.) 0.00
2122
(2122)
Заглада Вікторія (0) Житомирська ІІІ (2016 р.) 0.00
2123
(2123)
Мусійчук Дарина (0) Житомирська ІІІ (2016 р.) 0.00
2124
(2124)
Омельченко Вікторія (0) Дніпропетровська ІІІ (2016 р.) 0.00
2125
(2125)
Райлян Альона (0) Дніпропетровська ІІІ (2016 р.) 0.00
2126
(2126)
Чернуха Людмила (0) Дніпропетровська ІІІ (2016 р.) 0.00
2127
(2127)
Геращенко Сергій (0) Черкаська ІІІ (2016 р.) 0.00
2128
(2128)
Бабчук Тетяна Григорівна (0) Вінницька I (2016 р.) 0.00
2129
(2129)
Сподарик Світлана Олександрівна (0) Волинська II (2016 р.) 0.00
2130
(2130)
Неголюк Іван Васильович (0) Івано-Франківська II (2016 р.) 0.00
2131
(2131)
Гнибіда Анна Сергіївна (0) Донецька II (2016 р.) 0.00
2132
(2132)
Глушко Юлія Василівна (0) Закарпатська ІІІ (2016 р.) 0.00
2133
(2133)
Воронова Оксана Володимирівна (0) Донецька ІІІ (2016 р.) 0.00
2134
(2134)
Гнітецькій Зої Костянтинівні (0) Житомирська ІІІ (2016 р.) 0.00
2135
(2135)
Ложкова Ірина Юріївна (0) Черкаська ІІІ (2016 р.) 0.00
2136
(2136)
Артем Олександра Василівна (0) Тернопільська ІІІ (2016 р.) 0.00
2137
(2137)
Шехтер Лілія Миколаївна (0) Рівненська I (2016 р.) 0.00
2138
(2138)
Репінський Сергій Васильович (0) Вінницька I (2016 р.) 0.00
2139
(2139)
Закржевська С.М. (0) Запорізька II (2016 р.) 0.00
2140
(2140)
Федоров Вадим Миколайович (0) Кіровоградська II (2016 р.) 0.00
2141
(2141)
Буряк Алла Михайлівна (0) Полтавська II (2016 р.) 0.00
2142
(2142)
Дмитрів Лілія Михайлівна (0) Івано-Франківська II (2016 р.) 0.00
2143
(2143)
Коломійчук Оксана Олексіївна (0) Київська ІІІ (2016 р.) 0.00
2144
(2144)
Терещук Сергій Васильович (0) Житомирська ІІІ (2016 р.) 0.00
2145
(2145)
Бабій Олена Павлівна (0) Львівська ІІІ (2016 р.) 0.00
2146
(2146)
Петрик Людмила Федорівна (0) Волинська ІІІ (2016 р.) 0.00
2147
(2147)
Шевченко Катерина Григорівна (0) Київська ІІІ (2016 р.) 0.00
2148
(2148)
Іванова М.З. (0) Одеська ІІІ (2016 р.) 0.00
2149
(2149)
Микиринська Людмила Миколаївна (0) Вінницька ІІІ (2016 р.) 0.00
2150
(2150)
Бардак Антоніна Петрівна (0) Сумська ІІІ (2016 р.) 0.00
2151
(2151)
Балан Наталія Володимирівна (0) Чернівецька I (2016 р.) 0.00
2152
(2152)
Марченко Валерій Леонідович (0) Київська I (2016 р.) 0.00
2153
(2153)
Гаврилаш Марія Павлівна (0) Івано-Франківська I (2016 р.) 0.00
2154
(2154)
Руденко Наталія Митрофанівна (0) Полтавська II (2016 р.) 0.00
2155
(2155)
Топорова Тетяна Володимирівна (0) Дніпропетровська II (2016 р.) 0.00
2156
(2156)
Зоря Ганна Сергіївна (0) Харківська ІІІ (2016 р.) 0.00
2157
(2157)
Шевченко Валерія Андріївна (0) Харківська ІІІ (2016 р.) 0.00
2158
(2158)
Герасименко Любов Іванівна (0) Дніпропетровська II (2016 р.) 0.00
2159
(2159)
Треножкіна Галина Олексіївна (0) Миколаївська ІІІ (2016 р.) 0.00
2160
(2160)
Байталюк Зоряна Василівна (0) Хмельницька ІІІ (2016 р.) 0.00
2161
(2161)
Тихоненко Катерина Леонідівна (0) Донецька ІІІ (2016 р.) 0.00
2162
(2162)
Пасічняк Ігор Миколайович (0) Івано-Франківська Подяка (2016 р.) 0.00
2163
(2163)
Кімакович Віктор Євстахійович (0) Івано-Франківська Подяка (2016 р.) 0.00
2164
(2164)
Будзак Іван Васильович (0) Івано-Франківська Подяка (2016 р.) 0.00
2165
(2165)
Матейко Мирон Федорович (0) Івано-Франківська Подяка (2016 р.) 0.00
2166
(2166)
Шкутов Віктор Володимирович (0) Івано-Франківська Подяка (2016 р.) 0.00
2167
(2167)
Онутчак Василь Васильович (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2168
(2168)
Кеніз Олександр Володимирович (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2169
(2169)
Гурмак Іван Миколайович (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2170
(2170)
Слободян Володимир Ярославович (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2171
(2171)
Онутчак Іван Васильович (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2172
(2172)
Северилов Степан Вячеславович (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2173
(2173)
Косило Любов Степанівна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2174
(2174)
Івасик Лілія Миколаївна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2175
(2175)
Андрусяк Лариса Василівна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2176
(2176)
Калин Руслана Львівна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2177
(2177)
Вірста Андрій Михайлович (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2178
(2178)
Менделюк Світлана Аманівна (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2179
(2179)
Янко Іван Михайлович (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2180
(2180)
Садрук Роман Олексійович (0) Подяка (2016 р.) 0.00
2181
(2181)
Гудзик Тамара Дмитрівна (0) Івано-Франківська Грамота (2016 р.) 0.00
2182
(2182)
Шинкарук Галина Василівна (0) Івано-Франківська Грамота (2016 р.) 0.00
2183
(2183)
Маліборська Людмила Павлівна (0) Івано-Франківська Грамота (2016 р.) 0.00
2184
(2184)
Камінська Ольга Миколаївна (0) Івано-Франківська Грамота (2016 р.) 0.00
2185
(2185)
Кухар Ірина Миколаївна (0) Івано-Франківська Грамота (2016 р.) 0.00
2186
(2186)
Грабівчук Мирослава Володимирівна (0) Івано-Франківська Грамота (2016 р.) 0.00
2187
(2187)
Сидорак Валентина Іванівна (0) Івано-Франківська Грамота (2016 р.) 0.00
2188
(2188)
Максимчук Орися Іванівна (0) Івано-Франківська Грамота (2016 р.) 0.00
2189
(2189)
Дибач Софія (2023) Рівненська II (2016 р.) 0.00
2190
(2190)
Свірков Ілля (0) Запорізька 0.00
2191
(2191)
Ливандовський Ігор (0) Запорізька 0.00
2192
(2192)
Євстафієва Дар`я (0) Запорізька 0.00
2193
(2193)
Павленко Анастасія (0) Запорізька 0.00
2194
(2194)
Євстафієва Вікторія (0) Запорізька 0.00

Страницы:   1 2 3 4 5






© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.